Foto: AFP/Scanpix/LETA

ANO: Krievijas iebrukuma dēļ gandrīz 14 miljoni ukraiņu bijuši spiesti pamest savas mājas 0

Pievieno LA.LV

Krievijas iebrukuma dēļ gandrīz 14 miljoni ukraiņu bijuši spiesti pamest savas mājas, paziņojis ANO Ukrainas krīzes koordinators Amids Avads.

Kokteilis
Sievietes ar šiem vārdiem bieži dēvē par eņģeļiem: viņas iedvesmo, nomierina un vienmēr atbalsta
Tu visu mūžu, iespējams, esi dzēris nepareizi! Kāpēc skārdenes mēlītē ir caurums? 10
Kokteilis
Vairs nekas nebūs kā agrāk – trīs zodiaka zīmes stāv lielu pārmaiņu priekšā
Lasīt citas ziņas

“Ģimenes un apdzīvotās vietas tikušas sagrautas un iznīcinātas. Nedaudz vairāk kā trīs mēnešos aptuveni 14 miljoni ukraiņu bijuši spiesti pamest savas mājas, vairums no tiem sievietes un bērni – tādas pārvietošanās mērogus un ātrums vēsture vēl nav zinājusi,” pavēstīja Avads.

ANO norāda, ka kara dēļ vairāk nekā trīs miljoni ukraiņu bērnu bijuši spiesti pārtraukt mācību procesu.

CITI ŠOBRĪD LASA

ANO uzsver, ka humānā palīdzība nepieciešama vismaz 15,7 miljoniem ukraiņu, bet vēl simtiem tūkstošu nav piekļuves ūdenim un elektrībai.

Vienlaikus ANO bažījas, ka līdz ar ziemas tuvošanos miljoniem ukraiņu dzīves tiks pakļautas vēl lielākām briesmām.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI