Foto-Dainis Bušmanis

“Arēna Rīga” pārsūdz lēmumu par kapitāldaļu arestu; norobežojas no vēsturisko īpašnieku konflikta 1

“Arēna Rīga”, neizpratnē par mēģinājumu iesaistīt to ar uzņēmumu nesaistītu personu strīdā par savstarpēju konfliktu pirms desmit gadiem, pārsūdz lēmumu par 35% kapitāldaļu arestu. Kaut arī šī situācija nekādi neietekmē ikdienas darbu, “Arēna Rīga” sagaida tūlītēju situācijas risinājumu, “la.lv” informēja uzņēmumā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 114
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
TV24
“Ukraiņi atraduši alternatīvu ATACMS raķetēm,” atklāj NBS majors Slaidiņš 105
Lasīt citas ziņas

“Arēna Rīga” 100% kapitāldaļu turētājs un īpašnieks ir “Glesum Investments”, kas 2013. gadā halli iegādājās no Rietumu Bankai piederoša grupas uzņēmuma “AR Entertainment Limited”, veicot apmaksu pilnā apmērā. Darījums noritēja starptautiski atzītu auditoru uzraudzībā, un to atļāva veikt Konkurences padome. Rietumu bankas grupas uzņēmumam “AR Entertainment Limited” bija tiesības pilnā mērā rīkoties ar šo īpašumu, un tādējādi “Glesum Investments” nekādi nav saistāms ar vēsturisko uzņēmuma akcionāru īpašnieku savstarpējo strīdu.

“Mēs, “Arēna Rīga”, pilnībā distancējamies no šī ar mums nesaistītā konflikta. Šim īpašumam ir bijusi virkne īpašnieku, un esošais īpašnieks ar konfliktā iesaistītajām personām nav ne ticies, ne slēdzis kādus darījumus. Tātad neatkarīgi ne no kādiem šīs lietas apstākļiem “Glesum Investments” būtu atzīstams par labticīgo ieguvēju, un tā tiesības uz šo īpašumu nav apstrīdamas,” komentē Ģirts Krastiņš, Arēna Rīga Valdes priekšsēdētājs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Sūdzībā pret apstiprināto lēmumu par aresta uzlikšanu mantai kriminālprocesā, ko 14. jūlijā “Glesum Investments” iesniedza Rīgas apgabaltiesai, tiek prasīts atcelt lēmumu par kapitāldaļu arestu, norādot, ka kriminālprocesa likums paredz nepieļaut neattaisnotu iejaukšanos personas dzīvē un nepamatotus izdevumus. Procesa virzītājs ir rīkojies pretēji kriminālprocesa pamatprincipiem, nepamatoti arestējot SIA “Arēna Rīga” kapitāla daļas. Tādēļ “Arēna Rīga” cer uz godprātīgu un tiesisku lēmumu, kas atrisinātu esošo situāciju, taču, neskatoties uz to, turpina savu ierasto darbu, priecējot gan mazus, gan lielus ar dažādiem sporta un izklaides pasākumiem visa gada garumā.

“Arēna Rīga” tika uzbūvēta 2006. gadā Pasaules hokeja čempionāta vajadzībām un pašlaik ir arī pastāvīga Kontinentālās hokeja līgas spēļu norises vieta, kur Rīgas “Dinamo” komandas spēlēm seko līdzi tās līdzjutēji no daudzām pasaules valstīm. Rīgas “Dinamo” spēles jau apmeklējuši vairāk kā viens miljons sporta līdzjutēji un fani. Būdama sacensību norises vieta un sporta treniņu bāze, “Arēna Rīga” ir nozīmīga Latvijas sporta infrastruktūras sastāvdaļa. Vienlaikus “Arēna Rīga” šodien ir pasaulē pazīstama daudzfunkcionāla halle, kurā notiek augsta līmeņa kultūras, mūzikas un izklaides pasākumi, kuri tiek plaši apmeklēti. Halles koncerta ietilpība ir 14 500 skatītāju, hokeja spēli var noskatīties 10 300, bet basketbola spēlei līdzi var sekot 11 200 skatītāju.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.