Ārlietu ministrs: Ļoti nopietni iesaku nedoties uz Baltkrieviju. Iespējas tur palīdzēt ir ierobežotas! 84

Notikumi Baltkrievijā, palīdzība Krievijai tās stratēģiskajos plānos Ukrainā, kādas ir diplomātiskās attiecības tagad Latvijai ar Baltkrieviju?

Kokteilis
Šīs 5 horoskopa zīmes ir vislielākās intrigu vērpējas un svēti tic sazvērestībām
RAKSTA REDAKTORS
“Ļoti negodīgi ir sadalīts valsts ģimenes pabalsts – ar ko divi bērni atšķiras no viena?” mamma Māra izgaismo pretrunu likumos
Krievi uzbrūk Putinam ar vēl vienu neērtu jautājumu, iznīcinot Kremļa mītus
Lasīt citas ziņas

Diplomātiskās attiecības pastāv, tās pastāv diezgan zemā līmenī. Daugavpilī ir Baltkrievijas konsultāts, Vitjebskā ir Latvijas konsulāts, šādu komentāru TV24 raidījumam “Dienas personība ar Veltu Puriņu” sniedza Edgars Rinkēvičs, ārlietu ministrs (JV).

“Bet tas, ko es gribēju teikt, un atkal izmantot iespēju. Būs brīvdienas. Baltkrievija atkal ir pagarinājusi bezvīzu režīmu, bet es ļoti nopietni ieteiktu nedoties uz Baltkrieviju. Jau tagad Latvijas valstspiederīgie tiek nepamatoti aizturēti, ielikti cietumā, apsūdzēti spiegošanā – tas ir tas, par ko precīzi esam brīdinājuši. Šajā situācij;a iespējas palīdzēt ir stipri ierobežotas,” brīdina Rinkēvičs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Iepriekš tur problēmās nonākušie paši izvēlējās turp doties, par spīti Ārlietu ministrijas brīdinājumiem, jo parasti cilvēki domā, ka uz viņiem jau tas neattiecas, bet provokācijas jau var izvērst pret jebkuru, liek aizdomāties Rinkēvičs.

Šis ir kā atkārtots brīdinājums Latvijas valstspiederīgajiem nedoties ne uz Krieviju, ne Baltkrieviju, jo nekad nevar zināt, kurā brīdī kļūsiet par bandiniekiem lielajā ģeopolitiskajā spēlē, kur jūs apsūdzēs par spiegošanu vai mēģinās savervēt un jūs izmantot.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.