Horoskopi un mistika
Ezoterika

Astropsiholoģe Līga Šīrona: kāda loma ir Venerai tavā horoskopā?0

Foto: Unsplash

Mēs dzīvojam sistēmās, arī mūsu ķermenis sastāv no sistēmām: mums ir endokrīnā sistēma, asinsrites sistēma utt. Mēs dzīvojam uz Zemes, kas pieder Saules sistēmai. Un sistēmas likums ir – kas notiek ārā, tas arī iekšā! Attiecīgi – uz mums attiecas tas, kas notiek sistēmā. “Astroloģiskā karte ir simbolisks atainojums līgumam, ko dvēsele noslēgusi pirms atnākšanas uz šo dzīvi, – kas būs viņas mācība, pieredze, talanti, trūkumi un plusi,” skaidro astropsiholoģe Līga Šīrona.

Astropsiholoģe Līga Šīrona.
Publicitātes foto

“Astroloģijai nav jātic, sistēmas likumi tik un tā attiecas uz visiem tās dalībniekiem. Arī valstī kā sistēmā ir likumi, un, pat ja mums tie nepatīk, tie uz mums attiecas!” Un katrai planētai ir vieta tavā horoskopā kā sistēmā, sava funkcija tavā dzīvē un sava enerģija, kas kā tāda baterija ir jāiztērē–jāuzlādē, jāiztērē–jāuzlādē… Kaut kur tā enerģija jāizlieto!”

Piemēra pēc un pavasarim par godu – Venera. Kur izmantot tās enerģiju? “Šķiet, šī ir visdaudzfunkcionālākā planēta, jo viņas pārziņā ir vērtību sistēma un ķermenis kā kopums (Veneras pārvaldītā Vērša zīme ir saistīta ar ķermeni, kurš mums piedzimstot tiek iedots īpašumā),” skaidro astroloģe. “Tātad viens no Veneras uzdevumiem ir apzināt, kas mums pieder, kādi ir mūsu resursi šajā dzīvē. Otrs – veidot attiecības.

Ar Veneru saistās otrais mīlestības līmenis – sociālā mīlestība, kur mēs cilvēkus mīlam jau par kaut ko. Daži mums patīk, citi – ne, vienus mīlam, citus – ne. Un tas ir normāli, jo mums izveidojas katram savi priekšstati par patīkamo un taisnīgo. Šī lēmumu pieņemšana un izvēles arī ir Veneras pārziņā.

Un trešais līmenis ir dievišķā mīlestība, kurā mēs jau mīlam visu – visus kukainīšus un bomzīšus, jo jūtam, ka visam ir sava vieta un jēga. Un, pat ja mana seksuālā Venera saka, ka bomzītis slikti ož, augstākās mīlestības Venera attrauc – kas es esmu, lai izvērtētu viņa dzīves jēgu? Ja man nepatīk, man nav jādzīvo ar viņu kopā, bet lai viņš dzīvo savu bomzīša dzīvi.

Veneras profesijas ir viss, kas saistīts ar sievietēm un skaistumu, jurisprudence, visas mākslas, viss, kur veidojam attiecības, slēdzam līgumus, sakām “jā” cits citam. Un naudiņa arī ir Veneras pārziņā – ja mēs citiem patīkam, mums ir vieglāk nopelnīt. Veneras uzdevums ir atrast to brīnišķīgo līdzsvaru, kad tu joprojām patīc pats sev un arī citiem. Jo – lai izdzīvotu, pašam sev patikt vien nepietiek, sociumā jāpatīk vismaz vēl kādam, kurš gatavs tev kaut kā par kaut ko samaksāt. Ja laba Venera – vieglāk piesaistīt naudas enerģiju. Bet tas nav determinēti – lūk, man slikta Venera, tagad viss būs slikti… Ja atrodi, kura ir tā upe, pa kuru plūst tev noderīgais resurss, viss var būt labi. Un nav jau arī tā, ka visiem vienāda summa vajadzīga. Principā naudas ir visiem pietiekami, bet nekad nebūs tā, ka visiem ir vienādi, un tā arī nav jābūt! Pasaulei resursi ir, jautājums tikai, vai es māku paprasīt, vai esmu vietā, kur man atsauksies, un vai pats neesmu sabojājis attiecības ar visiem.

Saistītie raksti

Venera ir tā, ar kuru visvairāk darīšanu tīri cilvēciski, kad mēs vairs neesam vieni, kad mums darīšana ar citiem.”

Par to, kādi uzdevumi ir katrai no pārējām planētām tavā horoskopā, lasi marta mēneša žurnālā “SPĪGANA”!

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šodien tev ir iespēja noķert veiksmi aiz astes! Horoskopi 26.martam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
5 horoskopa zīmju pārstāvji, kas ir nepastāvīgi attiecībās ar mīļoto cilvēku
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šodien nepieņem sasteigtus lēmumus! Horoskopi 25.martam
4 dienas

Lasītākie

GL
Gunta Lūse
Latvijā
Tehniskā gēna modinātājs – Brocēnu Zigis
6 minūtes
LE
LETA
Dabā
Svētdien gaidāms sniegs un brāzmains vējš
2 stundas
LE
LETA
Veselam
Pēdējā diennaktī apstiprināti 25 Covid-19 gadījumi. Trīs cilvēki stacionēti ar smagu slimības gaitu
7 stundas
LE
LETA/BNS
Pasaulē
Lietuvā apstiprināts sestais Covid-19 izraisītais nāves gadījums
22 minūtes
LE
LETA/AFP
Pasaulē
Spānijā diennakts laikā no Covid-19 miruši 832 cilvēki
1 stunda