Publicitātes foto.

Desmitā daļa Latvijas iedzīvotāju viedtālruni lieto vairāk nekā 7 stundas dienā 18

Lielākā daļa cilvēku (38%) mobilo telefonu lieto 3 – 4 stundas dienā, taču desmitā daļa Latvijas iedzīvotāju to lieto vairāk nekā 7 stundas dienā.

Reklāma
Reklāma
Kāpēc ar gadiem pieaug svars? Kaloriju skaitīšana nepalīdzēs, lūk, kas tev jādara
RAKSTA REDAKTORS
“Kad sāku rādīt slaidus par Ukrainu, redzēju, ka vairāki skolēni novērsa skatienu…” Pieredzes stāsts par krievvalodīgajiem jauniešiem 7
“To bezjēdzīgo brīvdienu 1. maijā sen bija laiks izbeigt.” Sociālo tīklu lietotāju viedokļi par 1.maiju kā oficiālu brīvdienu
Lasīt citas ziņas

Nav pārsteigums, ka jaunieši vecumā no 18 līdz 29 gadiem ir tā sabiedrības grupa, kas visbiežāk telefonu ikdienā lieto vairāk nekā 7 stundas dienā. Interesanti, ka 3 – 4 stundas dienā telefonu visbiežāk lieto pieaugušie, kuriem ir divi vai trīs bērni, ko var skaidrot gan ar nepieciešamību dienas laikā uzturēt regulāru kontaktu ar bērniem, gan arī to, ka telefons dažādās situācijas kalpo kā glābiņš, lai atslēgtos no ikdienas steigas.

“Viedtālruņos mums atrodas faktiski viss ikdienai nepieciešamais – darbs, iepirkšanās, izklaide, izglītošanās, socializēšanās u.c. Lai arī mums katram var būt savi iemesli, kādēļ mēs telefonu lietojam vairāk, būtiski ir nepazaudēt mēra sajūtu un atcerēties, ka telefons nav visa dzīve, bet gan instruments, kas ļauj lietas paveikt efektīvāk,” stāsta “Tele2” komercdirektors Raivo Rosts.

CITI ŠOBRĪD LASA

Latvijas iedzīvotāju aptauja veikta sadarbībā ar “Tele2” un “Norstat” 2023. gada augustā, aptaujājot 1004 respondentus vecumā no 18 līdz 70 gadiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.