Foto: Ieva Leiniša/LETA

“Es šokā par šo uzpelnīšanos!” Maruta pārsteigta – arī 4 mēnešus vecam zīdainim par “Līvu akvaparka” apmeklējumu ir jāmaksā 0

Pievieno LA.LV

Ģimenes ar maziem bērniem bieži meklē iespējas, kur kopīgi pavadīt laiku un izklaidēties. Tomēr nesen kādai ģimenei “Līvu akvaparkā” nācās saskarties ar situāciju, kas raisījusi gan pārsteigumu, gan diskusijas sociālajos tīklos.

Aizkuņģa dziedzeris sauc pēc palīdzības: 5 agrīnas pazīmes, kuras nedrīkst ignorēt
“Ibio!” Ilze Viņķele ir uzvilkusies par Dombura raidījumā dzirdēto 14
Neērts brīdis 9. maijā Sarkanajā laukumā – Šoigu sēž Putina tuvumā ar sarauktu pieri un sastingušu skatienu
Lasīt citas ziņas

Šo situāciju sociālā tīkla “Threads” ierakstā aprakstījusi kāda sieviete.

“Šodien ar četrgadnieku bijām Līvu akvaparkā. Blakus pie kases ģimene – mamma, tētis, 2 puikas 6-8 gadi un 4 mēnešu vecs bebis. Es klausos – par bebi jāmaksā 14 Eur. Vecāki vairākas reizes pārprasīja – vai tiešām? Tiešām. Es šokā par šo uzpelnīšanos. Kādas atrakcijas izmanto zīdainis? Iemērcēt kājas ūdeni un izmest pamperi misenē? Tas taču būtu lielisks un BEZMAKSAS pozitīvs marketings- mudināt ģimenes ar bērniem līdz gadam apmeklēt akvaparku, nemaksājot par zīdaini. Izdevumi 0, ģimenes piesaistītas.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Pārbaudot “Līvu akvaparka” mājaslapā pieejamo informāciju par cenām, redzams, ka tiešām bērniem līdz 5 gadu vecumam par ieejas biļeti, kas derīga visu dienu, jāmaksā 14 eiro. Tas nozīmē, ka par zīdaini vai pavisam mazu bērnu, nākas šķirties no pienācīgas naudas summas.

Arī komentāru sadaļā cilvēki ir pārsteigti par cenām. Lūk, ko domā citi:

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.