Grupas "Sudden Lights" koncertfilmas pirmizrāde

FOTO. Grupai “Sudden lights” svētki – koncertfilmas pirmizrāde. Lielās intereses dēļ ieplānoti arī papildu seansi 3

Vakar, 29.novembrī kinoteātrī Forum Cinemas ar izpārdotu pirmizrādes seansu grupa Sudden Lights laiž klajā savu koncertfilmu. Pirmizrāde norisinājās ISENSE zālē, kas ir lielākā kinozāle Baltijā. Filma būs pieejama kinoteātros visā Latvijā, pēdējais seanss Rīgā norisināsies 9.decembrī Forum Cinemas. Filma drīzumā būs pieejama arī tiešsaistē.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Astrologa pareģojums: Ukrainas kara beigu laikam ir divi varianti 6
Pirmā partija ir klāt! Tūkstošiem lēto, Ķīnā ražoto, elektroauto ar milzu kuģi pietauvoti Eiropā 119
Ne uz priekšu, ne atpakaļ tīruma malā – palīdzīgu roku “ātrajiem” sniedz fiksi vietējie puiši: Personāls sūta jums sveicienus! 15
Lasīt citas ziņas

“Pēc spilgtā piedzīvojuma Eirovīzijas dziesmu konkursā šajā pavasarī, jutām, ka bijām uzņēmuši ārkārtīgi spēcīgas emocijas. Pēc milzīgā sabiedrības atbalsta un neskaitāmiem labajiem vārdiem, ko saņēmām, nolēmām saviem klausītājiem sagatavot ko īpašu un līdz šim nebijušu. Zaļais teātris ar savu ainavisko noskaņu bija lielisks papildinājums mūsu mūzikai un sagatavotajam šovam, ” tā par koncertu Mežaparka Zaļajā teātrī izsakās Sudden Lights.

Koncertfilmā iekļautas 13 dziesmas no visiem trim grupas albumiem, kuras Sudden Lights izpildīja savā līdz šim vērienīgākajā brīvdabas šovā Mežaparka Zaļajā teātrī.

CITI ŠOBRĪD LASA

Koncertfilmā paralēli koncerta dziesmām grupas dalībnieki atklājas ļoti personīgās, dokumentālās režisora Uģa Oltes veidotās etīdēs, kurās zūd robeža starp reālo un izdomāto, tādējādi dodot iespēju ieskatīties grupas dalībnieku dvēselēs.

Sudden Lights koncertfilmas seansi norisināsies 30.novembrī Forum Cinemas, Rīgā, 1.decembrī Cinamon Balle, Liepājā, 6.decembrī 3D Cinemas, Valmierā un 8.decembrī Ventspils kinoteātrī RIO. Lielās intereses dēļ ieplānots arī papildu seanss Rīgā, kas notiks 9.decembrī Forum Cinemas. Tas būs pēdējais filmas seanss Rīgā šogad.

Biļetes pieejamas kinoteātru kasēs.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.