Dabā
Zaļā dzīvošana

FOTO. Kā maģiskā pasakā! LU Botāniskais dārzs atklāj Ziemas Gaismas dārzu0


LU Botāniskajā dārzā atklāts Ziemas gaismas dārzs ar saukli – "Krāsaina pasaka maģiskā pasakā".
LU Botāniskajā dārzā atklāts Ziemas gaismas dārzs ar saukli – "Krāsaina pasaka maģiskā pasakā".
Foto: Karīna Miezāja/Latvijas Avīze

Ar saukli “Krāsaina pastaiga maģiskā pasakā” Latvijas Universitātes (LU) Botāniskajā dārzā no 6. decembra līdz 5. janvārim  atvērts Ziemas Gaismas dārzs. Tajā teju 20 Latvijas gaismu mākslinieki pārvērtīs LU Botānisko dārzu par maģisku gaismas pasauli, tā informē LU savā mājas lapā. Portāls “La.lv” redzēto Ziemas Gaismas dārzā fiksēja foto reportāžā.

Decembra tumšajās stundās Ziemas Gaismas dārzā gan zināmākie, gan pieredzējušie, gan jaunie gaismu mākslinieki no visas Latvijas veidoja gaismas instalācijas, izgaismoja dārza ainavas un radīja pasakainu ziemas vidi nebijušām vakara pastaigām visu vecumu apmeklētājiem. Mazākie Gaismas dārza apmeklētāji dārzā varēs spēlēties ar gaismas stariem, pārīšiem būs iespēja pabūt divatā romantiskā noskaņā, foto mirkļu mednieki varēs uzņemt unikālas bildes – gan miera, gan piedzīvojumu meklētājus Gaismas dārzā sagaidīs neparastas sajūtas.

Ar saukli "Krāsaina pastaiga maģiskā pasakā" atklāts Ziemas Gaismas dārzs LU Botāniskajā dārzā

“Mijiedarbojoties dabai un cilvēkam, ir radīts pasākums, kas aizvedīs apmeklētājus neparastā piedzīvojumā un ļaus atpūsties no ikdienas steigas. Priecājamies, ka tas notiks tieši pie mums – vienā no zaļākajām Rīgas vietām – LU Botāniskajā dārzā! Ziemas Gaismas dārzs ir lieliska vieta, kur noķert tuvojošos svētku sajūtu gan lielam, gan mazam, tāpēc gaidīsim ciemos ikvienu!” tā aicina LU Botāniskā dārza direktors Uldis Kondratovičs

Ziemas Gaismas dārza apmeklētāji Ziemas Gaismas dārza mājas lapā varēs nobalsot par labāko gaismas instalāciju un no katras Ziemas gaismas dārza ieejas biļetes ieņēmumiem 10 procenti tiks novirzīti gaismu mākslinieka izvēlētajai labdarībai.

“Ziemas Gaismas dārzs” būs pieejams skatītājiem Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā Kandavas ielā 2, Rīgā, katru vakaru no plkst. plkst. 17.00 līdz plkst. 22.00. 24. un 31. decembrī Ziemas Gaismas dārzs būs slēgts.

Augu mājas apskatei, Ziemas Gaismas dārza ietvaros, nebūs pieejamas.

Saistītie raksti

Biļetes iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā “Biļešu Servisa” kasēs un interneta veikalā, kā arī pie ieejas Ziemas Gaismas dārzā. Biļešu cena 5 eiro, bērniem līdz 6 gadu vecumam – ieeja bez maksas. LU studentiem un darbiniekiem 20% atlaide biļetēm iepriekšpārdošanā. Atlaides biļetes derīgas, pie ieejas uzrādot derīgu LU studenta vai darbinieka apliecību, biļetes ar atlaidi pie ieejas nav iespējams iegādāties. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas “Biļešu servisa” kasēs, ievadot kodu “LU100”.

LU Botāniskā dārza abonementi un ielūgumi, kā arī citas atlaides (t.sk. bezmaksas ieejas) uz Ziemas Gaismas dārzu neattiecas.

Vairāk informācijas šeit.

LA.lv
LE
LETA
Dabā
Dienu skaits ar sniega segu šoziem Latvijā – mazākais pēdējos 60 gados
1 diena
LE
LETA
Dabā
Mainījušās prognozes par janvāri? Laika ziņas svētdienai un jaunajai nedēļai
1 diena
LE
LETA
Dabā
Svētdiena būs pārsvarā mākoņaina
2 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Uzdevumi, kas jāpilda ķīmijas olimpiāžu dalībniekiem, kļūst aizvien grūtāki. Saruna ar Nauri Narvaišu
4 stundas
LE
LETA
Sports
Merzļikins atzīts par NHL aizvadītās nedēļas otro zvaigzni
2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Ekstrēmos laikapstākļos Spānijā divi bojāgājušie 1
2 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: Par mata tiesu no lielas nelaimes! Ļaundaris kāpņu telpā sarīko ugunsgrēku
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Kariņš: Koalīcija iebilst pret mīkstākām prasībām VP vadītāja amata kandidātiem
2 stundas