Kokteilis
Apbrīno

FOTO. Princis Viljams un Keita Midltone atsāk pildīt pienākumus: viņi ievēro drošību un lieto sejas maskas0

Princis Viljams un Keita Midltone klātienē atsākuši pildīt karaliskās ģimenes pienākumus

Keita Midltone un princis Viljams atsākuši aktīvi pildīt britu karaliskās ģimenes pienākumus un šajās dienās viņi apmeklē vairākas pilsētas, kas atrodas Apvienotajā karalistē. Vakardien viņi apciemoja veco ļaužu aprūpes pansionātu, kas atrodas Velsa (Lielbritānijā), kur viņi tikās gan ar personālu, gan pansionāta iemītniekiem un pārrunāja dažādas aktuālās tēmas, tajā skaitā arī par koronavīrusa pandēmiju un to, kā tā skārusi daudzu cilvēku dzīves.

Tāpat Keita un princis Viljams apmeklēja arī izklaižu parku, kurš Covid-19 ierobežojumu dēļ ilgu laiku bija slēgts. Tagad tas ir atvērts un Kembridžas hercogiem bija iespēja to apmeklēt un pat izpriecāties kā maziem bērniem – izmēģinot savus talantus dažādās spēlēs un atraktivitātēs.

Šīm vizītēm hercogiene bija izvēlējusies kleitu no zīmola “Emelia Wickstead” ar šobrīd aktuālo ziedu printu, kuras cena vidēji ir 1810 eiro. Šo kleitu Midltone jau reiz bija uzvilkusi – 2019.gada septembrī, kad viņa atklāja projektu “Back to Nature”.

Viens no netipiskākajiem aksesuāriem, kas redzams arī daudzās fotogrāfijās ir Keitas un prinča Viljama sejas aizsargmaskas, kuras hercogi lietoja tiekoties ar pansionāta darbiniekiem un iemītniekiem. Kā redzams, sekojot prinča Čārlza sievas Kamillas paraugam, Kembridžas hercogi savas sejas maskas arī bija centušies pieskaņot kopējam vizuālajam tēlam, saskaņojot krāsas.

Keita un Viljams vizītes laikā pastaigājās arī pa vietējām bodītēm un ieliņām, izjautājot cilvēkus, kā viņu dzīves ir mainījusi Covid-19 epidēmija un kā tas ir ietekmējis mazos uzņēmējus.

Saistītie raksti
Prinča Čārlza sieva sejas masku pieskaņo kleitai un iziet sabiedrībā.
Keita Midltone atklāj dārzu Surejas grāfistē
LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.