Horoskopi un mistika
Horoskopi

Gandrīz visas nejaušības šonedēļ izrādīsies veiksmīgas! Horoskopi no 9. līdz 15.decembrim0


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Fotolia

Auns

Cītīga darba piesātināta nedēļa, kas sniegs arī panākumus. Var gadīties dažas sarežģītas situācijas, taču par draudošajām briesmām signalizēs priekšnojautas, kas arī dos iespēju sarežģījumus novērst. Svarīgi ievērot darba un atpūtas režīmu.

Vērsis

Šonedēļ acis vajadzētu turēt vaļā – iespējama kāda izdevība, ko nevajadzētu palaist garām. Planētas nesekmē nodošanos rutīnas darbiem, tādēļ tiem vajadzētu veltīt tikai tik laika, cik nepieciešams, izbrīvēto laiku veltot visa jaunā meklējumiem.

Dvīņi

Nedaudz haotisks laiks. Vērojama mētāšanās no viena darba pie otra, tādējādi padarīts var nebūt nekas. Būtu labi, ja viņi pacenstos rosīties pēc iespējas mazāk un pievērstos kāda viena jau agrāk iesākta darba turpināšanai.

Vēzis

Nedaudz haotisks laiks, kurā grūti ko plānot, tomēr gandrīz visas nejaušības nozīmē veiksmi. Viņš darītu labi, ja ļautos notikumu plūsmai un necenstos uzspiest savu gribu gan notikumiem, gan tiem, ar ko viņš kopā.

Lauva

Viņai gribas ieviest kārtību, tomēr īsti nezina, ar ko sākt. Kad viņa to beidzot izdomājusi, izrādās, ka nepietiek spēka tikt galā ar visu, kā viņai šķiet, apkārtējo haosu. Būtu labi, ja viņa neizvirzītu sev pārāk lielus mērķus, bet sāktu ar mazumiņu.

Jaunava

Mierīga nedēļa bez sevišķiem notikumiem, īsti piemērota, lai beidzot sakārtotu darbus, bet galvenais, domas. Laiku vislabāk izmantot, lai paplašinātu savu redzesloku un apdomātu turpmākos darbus. Nevajadzētu to izniekot, lai darītu citiem darāmo.

Svari

Labvēlīgs laiks, lai iedziļinātos detaļās, piedotu slīpējumu un harmoniju jau agrāk padarītajam. Piemērots periods visam, kas prasa ievērot detaļas, bet tajā pašā laikā skaistuma un harmonijas izjūtu un spēju saskatīt kopainu.

Skorpions

Profesionālajā darbībā ieteicams pievērsties darbiem, kas prasa izturību un pacietību, arī spēju koncentrēt spēkus. Labvēlīgs laiks rīkoties klusi un nemanāmi, neafišējot darīto.

Strēlnieks

Nav skaidra rīcības plāna. Enerģijas gan ir daudz un viņš to tērē visādiem sīkiem darbiem un darbiņiem, kas galu galā nenoved ne pie kā noteikta. Iespējams, labāk būtu apdarīt tikai neatliekamos darbus, bet pārējo laiku veltīt aktīvai atpūtai.

Mežāzis

Nedēļa piemērota plānošanai un stratēģijas izstrādāšanai – visai ticami, ka šonedēļ izsapņotais radīs savu piepildījumu. Planētas noskaņo uz pārlieku ideālismu un vēlmi palīdzēt citiem, tādēļ draud briesmas netikt galā pašam ar savām problēmām.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Arī viņam šonedēļ izsapņotais, visticamāk, radīs savu piepildījumu, taču veiksies arī jau iesākto darbu turpināšana. Grūtākās situācijās palīdzēs draugi. Ja viņš būs laipns un piedodošs, planētas sola veiksmi arī personīgajā dzīvē.

Zivis

Īstais liks gremdēties pārdomās un plānot nākotni. Sevišķi šonedēļ veiksies jau agrāk izstrādāto plānu apdomāšana un precizēšana. Jāizvairās tomēr no savu iespēju pārvērtēšanas. Nedāvāt savu labvēlību tiem, kuri to nav pelnījuši!

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pat skeptiķiem šī diena liks ieklausīties intuīcijā! Horoskopi 18.janvārim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
TOP 3 horoskopa zīmes, kas bez mīlestības nevar dzīvot: viņi iemīlas ļoti bieži!
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pozitīvas emocijas ir ļoti svarīgas veselībai! Horoskopi 17.janvārim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Uzdevumi, kas jāpilda ķīmijas olimpiāžu dalībniekiem, kļūst aizvien grūtāki. Saruna ar Nauri Narvaišu
3 stundas
LE
LETA
Sports
Merzļikins atzīts par NHL aizvadītās nedēļas otro zvaigzni
2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Ekstrēmos laikapstākļos Spānijā divi bojāgājušie 1
2 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: Par mata tiesu no lielas nelaimes! Ļaundaris kāpņu telpā sarīko ugunsgrēku
58 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Kariņš: Koalīcija iebilst pret mīkstākām prasībām VP vadītāja amata kandidātiem
2 stundas