Horoskopi un mistika
Horoskopi

Šī ir tā diena, kad var mainīt savu dzīvi! Horoskopi 2.jūnijam0

Foto: Pexels

Auns

Auns slīks liela apjoma nepatīkamas informācijas plūsmā. Teicama diena radošai darbībai. Pievērsiet lielāku uzmanību ģimenei un bērniem.

Vērsis

Šī diena var atnest ne tikai sarežģījumus saskarsmē ar lietišķajiem partneriem, bet arī mājas rūpes. Pacentieties nekrāpt savu otro pusīti, jo tas var nākt gaismā, bet kļūdas dārgi maksās. Šodien, iespējams, jūs saņemsiet nepatīkamu ziņu, taču vērsieties pēc palīdzības pie tuviniekiem – viņi jums noteikti palīdzēs.

Dvīņi

Šī ir tieši tā diena, kad jūs varat krasi mainīt savu dzīvi. Bet uz kuru pusi, tas būs atkarīgs no jums. Ja rīkosieties pareizi un godprātīgi, tad nākotnē jums viss veidosies labi. Ja nē, tad vainojiet paši sevi.

Vēzis

Vēži šodien nonāks nelabvēļu ietekmē. Centieties neuzņemt no viņiem negatīvo enerģiju, turoties no šiem cilvēkiem tālāk. Ja šodien izraisīsies konflikts, tad pārvērtiet to par joku, jo tieši smiekli pagarina dzīvi. Vienmēr atcerieties to.

Lauva

Šīs zīmes pārstāvjus šodien gaida viņu sapņa piepildīšanās. Galvenais – laikus noorientēties un nepalaist garām īsto brīdi. Veiksmīgs laiks darījumu operācijām – jūs veiksmīgi spēsiet realizēt sevi uzņēmējdarbībā. Šodien būs daudz jaunu tikšanos, negaidītu iepazīšanos, kas izraisīs zināmas izmaiņas personīgajā dzīvē. Veiksmīga diena iepirkumiem.

Jaunava

Šī ir viena no labvēlīgākajām dienām nopietniem lietišķajiem kontaktiem, kā arī stipru draudzības saišu atjaunošanai. Plāni, kurus jūs šodien uzbūvēsiet, drīzumā var piepildīties, neprasot lielus finanšu ieguldījumus.

Svari

Šodien pie jums pēc palīdzības var vērsties draugi vai radinieki. Pacentieties neatteikt viņu lūgumiem, neizrādiet alkatību un egoismu. Nav izslēgts, ka daudzi Svari atjaunos draudzību ar tiem, ar kuriem nebija labās attiecībās.

Skorpions

Šo dienu jums nepieciešams pilnībā veltīt sev. Visi jūsu pieņemtie lēmumi nesīs pozitīvus augļus. Personīgajā dzīvē viss pilnā mērā būs atkarīgs no jums. Ir laba iespēja rast savstarpēju sapratni ar otro pusīti, kura jūs sapratīs no pusvārda un piekritīs visiem jūsu priekšlikumiem.

Strēlnieks

Visas jūsu domas šodien būs veltītas ģimenei. Dienas gaitā jums, iespējams, izdosies būtiski uzlabot attiecības ar tuviniekiem, radiniekiem un kaimiņiem.
Šī diena būs veiksmīga mājokļa remontam un jaunu mēbeļu iegādei. Iespējams, jums šodien izdosies atjaunot pārtrauktas draudzības attiecības. Nav izslēgts, ka tuvākajā laikā piepildīsies jūsu priekšnojautas.

Mežāzis

Jūs gribat nopelnīt daudz naudas? Tad neslinkojiet. Šķiet, ka filozofu akmens, kurus daudzus gadsimtus meklēja alķīmiķi, šodien nonāks jūsu rokās. Kā gan lai citādi skaidro to, ka viss, kam jūs pieskaraties, nes peļņu?

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien Ūdensvīriem visu dienu būs lielisks noskaņojums. Darbā viss veiksies labi, lietas virzīsies kā pa sviestu. Dvēselē valdīs miers un līdzsvars.

Zivis

Vēlreiz labi apdomājiet un izsveriet, pirms kaut ko sacīt vai sākt aktīvu darbību. Svarīgu dzīves jautājumu risināšanu atlieciet uz citu dienu. Veltiet vairāk laika atpūtai, atrodiet brīdi, lai pabūtu vienatnē.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Gaidāma emocionāli sarežģīta nedēļa! Horoskopi no 13. līdz 19. jūlijam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Zvaigznes šodien sola lielas iespējas! Horoskopi 11.jūlijam
4 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Neiejaucies citu cilvēku strīdos un attiecībās – tevi nesapratīs! Horoskopi 10.jūlijam
5 dienas

Lasītākie

IK
Ilze Kalve
Pasaulē
Slēgta “latviešu pilsēta” Lestera. Tautieši Anglijā pastāsta, kāda ir situācija uz vietas slēgtajā pilsētā
5 stundas
AD
Artis Drēziņš
Latvijā
Par no zemes izraktu 1938.gada “Iž” bisi četri mēneši cietumā 1
5 stundas
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Valsts, mazākais, izturējusies netaktiski, lai neteiktu sadistiski, pret nabadzīgiem cilvēkiem
5 stundas
AD
Artis Drēziņš
Latvijā
Filmu cienīgas intrigas Latvijā – par bandītiem, kuri spridzināja cilvēkus, bēga uz Krieviju un meloja policijas labā
18 stundas
LE
LETA
Veselam
Pēdējo divu nedēļu laikā Latvijā reģistrētas 11 ar Covid-19 inficētas personas, kas iebraukušas no Krievijas
4 stundas