Foto: Pexels

Nedēļa nozīmīga attiecībām, iespējami visādi pavērsieni! Horoskopi no 1. līdz 7. jūnijam 0

Avots: Linda Krāģe, “Nedēļa Kabatā”, AS “Latvijas Mediji”

Reklāma
Reklāma

Auns

Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 29
TV24
“Divas nozares Latvijā pelna neadekvāti daudz!” Pīlēns par nepareizajiem ekonomikas lēmumiem
Lasīt citas ziņas

Pirmdiena labvēlīga kontaktu veidošanai, ieklausies citos, sadarbojies, esi diplomātisks. Otrdienas vakarā un trešdien – kaislības sitīs augstu vilni, pastiprināsies seksualitāte. Piektdienas vakaru pavadi mierīgi, piemēram, lasot labu grāmatu.

Vērsis

Pirmdiena – harmoniska, viegli veidosies attiecības darba kolektīvā. Trešdien – attiecību jomā gaidāmi izaicinājumi. Piektdienas Mēness aptumsums var būt kā kulminācijas punkts kādai neatrisinātai finansiālajai situācijai.

Dvīņi

CITI ŠOBRĪD LASA

Pirmdiena labvēlīga izklaidēm, iziešanai sabiedrībā vai mākslas pasākumu apmeklēšanai. Nedēļas vidū – neizaicini priekšniecību. Nedēļas nogalē – aktuāli partnerības un sadarbības jautājumi, taču lēmumus uz emociju pamata pieņemt nedrīkst.

Vēzis

Pirmdien – radošas idejas mājokļa labiekārtošanai. Laba diena, lai iegādātos kādu nedārgu dizaina priekšmetu. Otrdienas vakars piemērots intelektuālam darbam. Trešdien aktuāli mīlas jautājumi. Piektdienas vakarā – rūpējies par savu emocionālo veselību.

Lauva

Pirmdiena – lieliska komunikācijai, lai tiktos ar draugiem un domubiedriem. Nedēļas vidū var būt kārdinājums iesaistīties kādā mīlas dēkā, iespējams arī paškontroles trūkums. Piektdienas vakarā, sestdien – labāk bez ballītēm!

Jaunava

Šonedēļ – paaugstināts konfliktu risks. Domā, ko runā, un nestreb karstu. Neļauj sīkam aizkaitinājumam sabojāt attiecības. Nedēļas nogalē iespējami svarīgi notikumi, kas skar tavu ģimeni, mājokļa jautājumus vai sociālo realizāciju.

Svari

Intelektuāli aktīva nedēļa. Piektdienas Mēness aptumsums var būt kā kulminācijas punkts aktivitātēm, mācībām vai braucienu plāniem. Šonedēļ nav ieteicams pirkt dārgas lietas, izvairies arī no impulsīviem pirkumiem.

Skorpions

Pirmdiena – mierīga. Nedēļas vidū var būt sakāpināta apkārtējās pasaules uztvere, vēlme sākt jaunus projektus. Nedēļas nogalē var būt kārdinājums tērēt naudu izklaidēm vai mīļotajam cilvēkam, taču finanšu jomai jāpieiet ar apdomu.

Strēlnieks

Nedēļa nozīmīga attiecībām, iespējami visādi pavērsieni. “Kas ķīvējas, tas mīlējas”, taču nešauj pār strīpu. Piektdiena un sestdiena attiecību jautājumu risināšanai nav piemērotas. Pret mīļoto cilvēku centies attiekties ar pieņemšanu.

Mežāzis

Pirmdiena piemērota, lai par kaut ko vienotos. Nedēļas vidus sarežģīts intelektuālā darba darītājiem, arī braucieni nav ieteicami. Līdz piektdienas vakaram centies pabeigt visus svarīgākos darbus. Sestdienu pavadi mierīgi.

Reklāma
Reklāma

Ūdensvīrs

Mīlas lietās neies viss gludi, nāksies samierināties ar mīļotā kaprīzēm. Vēlams šonedēļ būt aktīvam. Neiztērētā enerģija var izpausties kā neapmierinātība ar dzīvi un mīļajiem cilvēkiem. Piektdien, sestdien strīdos un debatēs neiesaisties.

Zivis

Rūpes par mājām un ģimeni būs jau apnikušas. Tā vietā, lai dusmotos vai ieņemtu cietēja lomu, meklē risinājumus un iespējas situāciju nedaudz pamainīt. Bērnu audzināšanā izmanto radošu pieeju un inovatīvas metodes.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.