Vija Kilbloka
Vija Kilbloka
Foto: Ieva Makare

“Ļoti negribu piedzīvot to brīdi!” Kilbloka par darbinieku atlaišanu un viņu aizstāvēšanu 90

Ļoti negribu piedzīvot to brīdi, kad jāatlaiž darbinieki, tā savu ierakstu sociālajā tīklā “Facebook” kanāla TV24 raidījumā “Preses klubs” skaidro “Zvaigzne ABC” vadītāja Vija Kilbloka.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 114
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
Veselam
“Ēdiens nav tā lielākā nelaime!” Danilāns atklāj patiesību par kuņģa čūlu 22
Lasīt citas ziņas

Kilbloka norādīja, ka viņa ļoti negribētu piedzīvot to brīdi, kad ir jāatlaiž darbinieki tāpēc, ka viņi nevar strādāt.

Viņa arī atzīmēja, ka 1.septembrī veikusi ierakstu vietnē “Facebook” brīdi, kad viņai esot zvanījuši darbinieki no lielveikala un teikuši, ka ir neizpratnē par to, kas notiek.

CITI ŠOBRĪD LASA

Darbiniekiem esot “teikts, ka oktobrī pārdevējus pie ieiešanas lielveikalā pārbaudīs, vai viņiem ir šie settifikāti, un ja nebūs, viņus neielaidīs strādāt,” skaidroja Kilbloka.

Kilbloka arī atklāja, ka viņas vadītāja uzņēmumā esot daži darbinieki, kuri esot izvēlējušies nevakcinēties pret Covid-19.

“Ja man tagad ir tas cilvēks jāatlaiž, es nejūtu sevī to, manī nav šī tiesiskā pārliecība, ka tas ir pareizs lēmums, un ka tā ir jārīkojas. Tātad, ja šis cilvēks gribēs vērsties pret mani kā pret darba devēju, jo es būšu spiesta viņu atlaist – man nav kur, teiksim, likt šos pārdevējus -, tad, jā, lai viņš tiesājas,” uzsvēra Kilbloka.

Viņa arī teica, ka izmaksas, kas būtu nepieciešamas šāda procesa ierosināšanai un novešanai līdz rezultātam, būtu gatava segt.

Kilblokai svarīgākais esot, lai tiek ievērots tiesiskums. Viņai šobrīd nav tādas pārliecības par to, ka ir pareizi, ka pēc “kaut kāda datuma” lielveikalā nevarēs vairs ielaist pārdevējus. “Var likt maskas, var būt visi tie piesardzības pasākumi.”

Pēc Kilblokas domām, interesanti esot tas, ka “tieši tie cilvēki, kas strādā veikalos, viņi vismazāk slimo, viņi praktiski neslimo. Iespējams, ka viņi kaut kādas tās nelielās vīrusa devas saņemot, ir kaut kādā veidā dabiski imūni.”

“Ja viņš tik ļoti baidās no tās vakcīnas. Viņš domā, ka viņš savakcinesies un viņam kaut kad sāks augt aste un zvīņas un genoms nomainīts – nu, ko es varu izdarīt! Bet es viņu negribu atlaist, labi darbinieki.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.