Kristers Aparjods aizvadījis savu labāko sezonu pieaugušo konkurencē.

Latvijai lieliska diena Vinterbergā – sudrabs Aparjodam 0

Latvijas čempions kamaniņu sportā Kristers Aparjords sestdien Vācijā Pasaules kausa (PK) pirmspēdējā posmā izcīnīja sudraba godalgu, kas viņam šosezon bija pirmā medaļa augstākās raudzes sacensībās.

10 produkti, kuri traucē notievēt. Arī tādi, kurus uzskatām par veselīgiem
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 69
Krievijas drošības iestādēm “mati stāvus”. No kara atgriežas atbrīvotie cietumnieki – tos nevar savaldīt

Pirms tam dāmu sacensībās uzvaru izcīnīja Elīza Cauce, pirmo reizi kāpjot uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena.

Vinterbergas posmā uzvaru svinēja mājinieks Johaness Ludvigs, kurš pirmajā braucienā bija nepārspēts, bet otrajā palika piektais, taču ar to bija gana, lai summā par 0,179 sekundēm apsteigtu Aparjodu. 0,222 sekundes savam tautietim zaudēja Sebastians Blejs, kurš ieguva bronzu.

Aparjods pirmajā braucienā uzrādīja astoto ātrāko laiku, bet otrajā bija nepārspēts, kas ļāva pakāpties līdz otrajai vietai. Tikmēr viņa tautietis Inārs Kivlenieks pirmajā braucienā bija devītais, bet otrajā noslīdēja pozīciju zemāk, summā ierindojoties astotajā vietā. Viņš uzvarētājam zaudēja 0,731 sekundi.

Starp kamaniņu braucējiem šajā posmā nebija redzams Pasaules kausa kopvērtējuma līderis Romāns Repilovs, kurš tāpat kā neliela daļa citu sportistu, nekvalitatīvās trases dēļ boikotēja šīs sacensības.

Kungu sacensībās piedalīsies 29 sportisti.

Slikti sagatavotās Vinterbergas trases dēļ vairāki vadošie kamaniņu braucēji nolēma boikotēt šo posmu, turklāt, nestartēja visi austrieši un tikpat kā nepiedalīsies neviens amerikānis. Lai samazinātu ātrumu, vīri startēja no sieviešu starta, bet sievietes – no divnieku ekipāžu starta.