Latvijā
Sabiedrība

Latvijas Radio pārtrauc preses un soctīklu apskatus no rītiem: taupīšot naudu17

Latvijas Radi (LR) Ziņu dienests no 1.maija pārtraucis programmas “Labrīt” preses un portālu apskata veidošanu, tādējādi sezonas laikā ietaupot 3000 eiro, aģentūru LETA informēja LR Komunikācijas daļas vadītāja Ieva Aile.

Viņa skaidroja, ka preses apskata pārtraukšana bija nepieciešama, lai gūtu papildu finansiālos līdzekļus autoratlīdzībām un prioritārā satura veidošanai.

LR Komunikācijas daļas vadītāja norādīja, ka lēmums pamatojams arī ar šā gada nodokļu politikas izmaiņām, to skaitā sociālā nodokļa pievienošanu autoratlīdzībām, finansējuma samazinājumu ārštata darbinieku atlīdzībām, kā arī resursu pārdali LR atalgojuma politikā un infrastruktūras sakārtošanā.

Viņa papildināja, ka iespējams, no rudens preses apskats varētu tikt atjaunots, taču tas būs tādā gadījumā, ja palielināsies LR ieņēmumi no piesaistītā projektu finansējuma, sadarbības partneriem un reklāmām.

Aile uzsvēra, ka LR neizslēdz iespēju, ka šajā gadā varētu tikt ieviestas arī citas izmaiņas vai samazinājumi. “Vasaras periodā, kā ik gadu, mazināsies oriģinālsatura veidošana, kas saistīts ar atvaļinājumu laiku. Savukārt par citām izmaiņām un lēmumiem informēsim savus klausītājus,” sacīja LR Komunikācijas daļas vadītāja.

VSIA “Latvijas Radio” dibināts 1992.gada jūnijā un tā pamatkapitāls ir 824 685 eiro. Savukārt kompānijas kapitāls 100% apmērā pieder Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei.

2016.gadā “Latvijas Radio” strādāja ar 8,592 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3,16% mazāk nekā 2015.gadā, bet kompānijas zaudējumi sasniedza 120 422 eiro apmēru.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
Krievijas dezinformācijas apskats: Latvijas “krahs” un “kolaborācijas indekss” 1
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Misāne vēršas pie Ģenerālprokuratūras ar lūgumu
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Atjaunota avārijas dēļ slēgtā satiksme Jaunciema gatvē
4 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Dots starts jaunai pedagoģijas studiju programmai; jāmācās tikai gadu
1 stunda
LE
LETA/LA.LV
Sports
Daugaviņš pirmo reizi KHL tiek pie “hat trick”
19 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Kariņš: Par VDD jaunās ēkas atrašanās vietu nepieciešama diskusija
2 stundas
LE
LETA/LA.LV
Sports
Braienta izmantotais helikopters bija kā limuzīns ar paaugstinātu izturību
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
GKR piedāvājusi Sileniekam pievienoties tās sarakstam
49 minūtes