Liāna Langa: 5.kolonna, “ždanokieši” un visa šī publika ir ļoti būtiski kavējuši mūsu demokrātiskās, latviskās Latvijas attīstību 203

TV24 raidījumā “Nacionālo interešu klubs” dzejniece un kampaņas “Atkrievisko Latviju” aktīviste Liāna Langa pauda viedokli, ka, viņasprāt, Latvijas politisko vidi ir tik “ārkārtīgi kavējusi” pāreja uz izglītību latviešu valodā, ko līdz galam paveica pēdējās divas izglītības ministres.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā 61
TESTS. Ja tev šodien būtu jākārto eksāmeni, ar kādu atzīmi tu pabeigtu 9.klasi un iegūtu pamatizglītību?
TV24
Uzņēmējs Bergs: “Tā bilde ir ļoti sērīga… Valsts strādā pēc tāda pieņēmuma, it kā vidējais latvietis dzīvotu 500 gadus”
Lasīt citas ziņas

“Tas nebija viegli! Es to skaidroju ar Krievijas ietekmi Latvijas politikā un plus vēl ar 5.kolonnas darbībām, kas nemitīgi rīkoja ļembastus, nemitīgas demonstrācijas pret pāreju uz mācībām latviešu valodā. Sūdzēja Latviju Eiropas tiesās. Principā 5.kolonna, ždanokieši un visa šī publika ir ļoti būtiski kavējuši mūsu demokrātiskās, latviskās Latvijas attīstību,” atzina dzejniece Langa TV24 raidījumā.

Līdz ar to vienīgais, ko Langa šiem cilvēkiem no 5.kolonnas var pateikt šodien, ir sekojošais: “Mīļie draugi, ja jums nepatīk Latvija, repatriēšanās ir cēlsirdīgs pašcieņas akts! Vai nu pielāgojieties mūsu Satversmei un valsts nācijas diktētajiem noteikumiem, bet mēs jūsu tos jampadračus vairs ilgāk negrasāmies pieciest.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Dzejniece Langa TV24 raidījumā “Nacionālo interešu klubs” vēl uzsvēra, ja gadījumā šie “krievu impērisma pārņemtie rašisti vēl turpinās agresīvi terorizēt latviešus viņu valstī ar Krievijas valsts valodu”, tad viņa tiešām uzskata, ka ir jāpiemēro administratīvais sods par necieņu pret valsts valodu, kas būtu “līdz 700 eiro” liels sods.

Pilnu raidījumu “Nacionālo interešu klubs” TV24 ēterā variet skatīties sestdien, 18.maijā, pl.20:00!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.