Latvijas Restorānu biedrības prezidents Jānis Jenzis.
Latvijas Restorānu biedrības prezidents Jānis Jenzis.
Foto: Zane Bitere/LETA

“Man ir sajūta, ka Latvijā paliks tikai VID ar visiem viņa strādājošiem darbiniekiem,” Jenzis par daudzu uzņēmēju pārcelšanos uz ārzemēm 178

Viena no nozarēm, kur novērojams liels gāzes patēriņš, ir viesmīlības nozare. Tiek prognozēts, ka gāzes tarifi tuvākajā laikā varētu augt pat par 90%. Vai pēc lielā un straujā gāzes cenu kāpuma varam runāt par vairāku nozares uzņēmumu – kafejnīcu, restorānu – bankrotu?

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Viņi dzīvo, lai piedzīvotu! 10 vārdu īpašnieki, kuros mīt nepiesātināms ceļotāja gars
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 29
Lasīt citas ziņas

“Mums šobrīd bija arī tikšanās ar kolēģiem, un es dzirdēju par diviem kolēģiem, kurus es zinu visu savu apzināto mūžu, kuri viesmīlībā ir strādājuši 20-30 gadus, un viņi pasaka, ka viņi vairs nevar izturēt, viņi aiziet,” TV24 raidījumā “Ziņu TOP” stāsta Jānis Jenzis, Latvijas Restorānu biedrības prezidents.

Viņš uzsver, ka tie nav kaut kādi mazie uzņēmēji, bet tiešām pamanāmi, lieli kolēģi, kuri saka, ka šeit visu taisīs ciet un brauks strādāt uz ārzemēm jebkādu algotu darbu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jau šobrīd ir aizbraukuši daudz pavāri, viesmīļi, un tagad taisās arī uzņēmēji. Ir arī daļa lielo uzņēmēju, kuri saka, ka pagaidīs līdz vēlēšanām, un, ja nekas nemainīsies, tad arī ar visām ģimenēm brauks prom.

“Man ir tāda sajūta, ka Latvijā paliks tikai VID ar visiem viņa strādājošiem darbiniekiem, un uzņēmēji visi būs prom. Nu, es ceru, ka tā nenotiks,” Jenzis dalās pārdomās.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.