Nezināmi cilvēki mierīgi iešļūc pat ministru krēslos. Kā to mainīt, skaidro Sprindžuks 39

Visi mēri, kas kandidē, ja viņi ir ievēlēti, viņiem ir jānoliek deputāta mandāts un viņi zaudē mēra amatu, domāju – visi viņi ies uz Saeimu. Tas ir gan zaudējums šīm vietām, gan ieguvums Saeimai, šādu viedokli TV24 raidījumā “Preses Klubs” izteica Māris Sprindžuks, Ādažu novada domes priekšsēdētājs (LRA), Pašvaldību apvienības “Rīgas Metropole” vadītājs, ievēlēts 14.Saeimā (AS).

Reklāma
Reklāma
7 lietas, ko gudri cilvēki par sevi nekad nesaka
“Izgāju cauri ellei!” Divu bērnu mamma atvadās no bērniem un tikai pēc ķīmijterapijas uzzina, ka nekad nav bijusi slima 4
Raksturs un liktenis pēc dzimšanas datuma: pārsteidzoši precīzs raksturojums 6
Lasīt citas ziņas

Viņaprāt iepriekšējā Saeima parādīja, ka visa valsts un Saeima zaudē, ja ienāk cilvēki bez nekādas pieredzes un izpratnes.

“Labāk, ka Saeimā ienāk cilvēki ar zināmu reputāciju, saviem viedokļiem. Manuprāt vēlēšanu sistēmai mums jābūt savādākai – vismaz pusei Saeimas būtu jānāk no vienmandātu apgabaliem, kur cilvēki nāk ar pašvaldības pieredzi: vadījuši skolas, kultūras darbā izcēlušies,” pauž Sprindžuks.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņš norāda, kā iepriekš, piemēram, dažādi antivakcīnu varoņi un cita veida varoņi, kuriem vainīgi visur trīs oligarhi, – un šādi nezināmi cilvēki iešļūc pat ministru krēslos, sašutis klāstīja Sprindžuks.

Projektu “Preses klubs” finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Par raidījuma “Preses klubs” saturu atbild AS “TV Latvija”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.