Publicitātes foto

No jūlija pieaugs “Krāslavas namu” ūdenssaimniecības tarifi – dažviet gaidāms pat teju 50% tarifa pieaugums 0

Pievieno LA.LV

“Krāslavas nami” ūdenssaimniecības tarifi no šā gada 1. jūlija pieaugs robežās no 21% līdz 38%, liecina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) publiskotais lēmums oficiālajā izdevumā “Latvijas vēstnesis”.

RAKSTA REDAKTORS
“1900 eiro un bez apmaksātām virsstundām!” Ierēdne Maija atklāj, kā patiesībā izskatās darbs valsts pārvaldē un kāpēc jaunie izdeg 29
TV24
Zatlers komentē amatpersonu ceļošanas izmaksas: VIP zāle nav nekāda privilēģija vai ekstra!
Kokteilis
Skolā to neiemācīsies! 11 lietas, ko bagāti cilvēki dara citādāk nekā “parastie”
Lasīt citas ziņas

No 2026. gada 1. jūlija “Krāslavas namu” ūdensapgādes tarifs būs 1,25 eiro par kubikmetru bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), un visā uzņēmuma darbības teritorijā tarifs pieaugs par 22,5%.

Savukārt kanalizācijas tarifs turpmāk būs 2,02 eiro par kubikmetru bez PVN. Tādējādi Krāslavā, Ūdrišu pagasta Augstkalnes ciemā un Ezerkalna ciemā kanalizācijas tarifs pieaugs par 49,6%, bet Dagdā tarifs palielināsies par 20,2%.

CITI ŠOBRĪD LASA

Šobrīd “Krāslavas namu” ūdensapgādes pakalpojuma tarifs visā uzņēmuma darbības teritorijā ir 1,02 eiro par kubikmetru bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), bet kanalizācijas pakalpojuma tarifs Krāslavā, Ūdrišu pagasta Augstkalnes ciemā un Ezerkalna ciemā ir 1,35 eiro bez PVN, bet Dagdā – 1,68 eiro.

“Firmas.lv” informācija liecina, ka “Krāslavas namu” apgrozījums 2025. gadā bija 4,676 miljoni eiro, bet peļņa veidoja 67 629 eiro.

Kompānija “Krāslavas nami” ir reģistrēta 1993. gadā, un tās pamatkapitāls ir 12,698 miljoni eiro. Uzņēmums pilnībā pieder Krāslavas novada pašvaldībai.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.