Pabriks: “Nevajadzētu domāt, ka Krievija ir neloģiska. Ar atomieročiem nevar šo karu uzvarēt” 50

Pievieno LA.LV

Modelējam situāciju! Krievija pielieto kodolieročus, NATO mēģina noslaucīt visu Krievijas armiju no Ukrainas teritorijas. Reāls karš notiks starp NATO un Krieviju.

Veselam
Vairogdziedzera problēmas vispirms parādās sejā: neignorējiet šos simptomus 1
Lietas, ko nekādā gadījumā nevajag ņemt līdzi uz kapiem – raugies, lai to nav arī somiņā vai makā!
“Putins Madonā?” Cilvēki nespēj noticēt savām acīm, ieraugot ko ļoti mulsinošu pirms Līgo svētkiem
Lasīt citas ziņas

Vai šāds scenārijs ir reāls? Savu komentāru TV24 raidījumā “Uz līnijas” sniedzis aizsardzības ministrs Artis Pabriks.

“Pirmām kārtām, mums nevajadzētu domāt, ka Krievija tomēr ir neloģiska. Tomēr vadībā ir jābūt loģiskiem cilvēkiem. Nometot vienu, divas vai trīs atombumbas Ukrainā..”

CITI ŠOBRĪD LASA

Raidījuma vadītājs iestarpina, ka viņam nav pārliecības, ka Krievija nav neloģiska.

Pabriks to komentē: “Tas arī reizēm ir iespaids, ko viņi grib radīt mums, lai domātu, ka viņi ir traki, ka viņi visu ko darīs.”

“Viņi jau nevar izmainīt kara gaitu. Ar atomieročiem viņi nevar šo karu arī uzvarēt. Līdz ar to – kāda jēga ir viņus izmantot un riskēt ar pilnīgu sagrāvi?”

“Es tomēr domāju, ka tas nenotiks, tam nevajadzētu notikt. Bet, protams, nākot no nozares, kur vienmēr jārēķinās ar pašu sliktāko, mēs veicam dažādus aprēķinus, mēs esam gatavi jebkuram scenārijam, bet es domāju, ka šeit nevajag krist panikā.”

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.