Horoskopi un mistika
Horoskopi

Pacenties visu apdomāt un nesteidzies spert lielus soļus! Horoskopi 5.aprīlim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Atturies apspriest un aprunāt cilvēkus, kas ir tavā tuvumā – tas tev var atgriezties kā bumerangs. Tev šodien enerģijas netrūkst, tomēr lūko, kā to pielietot pareizi.

Vērsis

Izvirzi sev reālus mērķus, necel latiņu pārlieku augstu. Vienīgais rezultāts, ko tu šādā veidā panāksi ir sabojāts garastāvoklis.

Dvīņi

Šodien lielāko daļu tavas uzmanības prasīs privātās dzīves jautājumi. Nesteidzies dalīties ar informāciju, kas kādam var nodarīt pāri – tas kādu var ļoti sāpināt.

Vēzis

Diena nav piemērota aktīvai rīcībai. Nedod šodien nevienam nekādus padomus, paņem pauzi, tiec galā ar saviem mērķiem un iespējām. Pret visiem solījumiem, kas tiek izteikti tavā virzienā, jāizturas ļoti uzmanīgi.

Lauva

Pacenties visu apdomāt un nesteidzies spert lielus soļus. Tu šodien vari izdzirdēt ļoti daudz labus vārdus un komplimentus par sevi. Iespējams, par sevi tev šodien arī atgādinās kāds, kas pagātnē tev bijis ļoti nozīmīgs cilvēks.

Jaunava

Tava pozitīvā enerģija šodien ir atslēgvārds. Var gadīties, ka tu šodien ar savu optimismu vari “aplipināt” citus.

Svari

Nedod nevienam nekādus solījumus un netici arī visam, ko tev saka citi. Necenties mainīt situāciju, kas šobrīd nav maināma, maini savu attieksmi!

Skorpions

Turies tālāk no nelabvēļiem – šodien tu būsi ļoti ievainojams pat, ja tie būs tikai vārdi, kas adresēti tavā virzienā. Vairāk laika veltī sev un mājas rūpēm – tās tevi šodien nomierinās.

Strēlnieks

Tev būs iespēja realizēt iecerētās lietas un pat spert soli nākotnes virzienā. Tomēr jārīkojas ir ļoti ātri. Diena labvēlīga attiecībām ar mīļoto cilvēku.

Mežāzis

Tava spēja pārliecināt cilvēkus šodien būs nedaudz pieklususi, bet tu pats vari kļūt par kāda cita “upuri”. Runa ir par to, ka kāds tevi šodien dziļi var ievainot ar vārdiem. Nav arī izslēgts, ka tas pat var būt tavs mīļotais cilvēks.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien tev jārīkojas pretēji tam, kā tu dari to parasti – vispirms jāizdara un pēc tam jādomā. Tas tamdēļ, ka intuitīvi tu zināsi, kāda rīcība ir piemērota, bet jo vairāk par to prātosi, jo dziļākā bezizejā nonāksi. Neprāto, dari!

Zivis

Vari sasniegt šodien lieliskus mērķus pat īpaši nepūloties, gluži vienkārši, veiksme būs kopā ar tevi. Šodien vari iekārtot savu mājokli, arī šajā jautājumā tev ļoti veiksies.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.