VIDEO. Skatītājs jautā: Kāpēc ir jāmaksā par personu apliecinošiem dokumentiem, ja tie ir valsts īpašums? 92

Pievieno LA.LV

Kāds TV24 skatītājs jautā: kāpēc ir jāmaksā par personu apliecinošiem dokumentiem, ja tie ir valsts īpašums? Skaidro PMLP priekšniece Maira Roze.

“Pāršāvu pār strīpu!” Pēc strīda ar Zelenski, Lukašenko steidzami dodas uz Maskavu
Zelenska operācija ir sākusies: Kerčā pērkona sprādzieni, par kuriem viņi brīdināja Putinu. Laika atskaite sākas šodien!
“Tirgo poļu zemenes par 10 eiro kilogramā!” Sieviete, iespējams, atmasko meļus Centrāltirgū
Lasīt citas ziņas

Viņa stāsta, ka tas ir tāpēc, ka šis dokuments ir ne tikai valsts īpašums, bet dod cilvēkam tiesības sevi identificēt.

“Jebkuram dokumentam ir arī kaut kāda pašizmaksa,” viņa piebilst.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.