Horoskopi un mistika
Horoskopi

Veiksme tevi pavadīs turpmākās 24 stundas! Horoskopi 13.februārim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Padomā par vides maiņu – Aunus sagaida daudz interesanti piedāvājumi darbā. Gluži straujas izmaiņas gan nenotiks, tomēr izteiktie piedāvājumi būs vilinoši.

Vērsis

Tavā dzīvē viss noritēs pēc konkrēta scenārija – daži Vērši sāks garlaikoties, un vēlēties šo situāciju strauji mainīt. Esi uzmanīgs, šī ideja var arī nebūt tik veiksmīga kā tu domā!

Dvīņi

Šodien tev izdosies realizēt daudzus plānus, taču ar vienu nosacījumu – necenties lauzt savā ceļā šķēpus, centies tos apiet! Citādi tā tev būs rūgta mācība.

Vēzis

Neradi problēmas uz līdzenas vietas – tu esi pārlieku uzņēmīgs pret kritiku un sacelsi paniku nebūtisku lietu dēļ. Zvaigznes apgalvo, ka viss tiek kontrolēts un tev vienkārši vairāk jāuzticas savai intuīcijai.

Lauva

Tava avantūriskā daba mudinās tevi uz trakiem izgājieniem – tu šodien vari pārspēt pats sevi! Centies nešokēt vadību un darījumu partnerus – zvaigznes tev iesaka būt nopietnākam un atbildīgākam. Tavus “jokus” apkārtējie, visticamāk, nesapratīs.

Jaunava

Zvaigznes tev šo dienu sola piesātinātu. Iespējams, tev veiksmīgi izdosies risināt tās lietas, kas ilgu laiku bija “aizķērušās” kaut kādu iemeslu dēļ. Turklāt risinājumi būs ļoti patīkami.

Svari

Neļaujies melanholijai, nerāj sevi par mazām kļūmēm – tādas gadās visiem – šodien viss būs atkarīgs no tava noskaņojuma. Esi pozitīvāks un tev daudz vairāk un labāk viss izdosies!

Skorpions

Atceries, ka tavām interesēm visās situācijās, kas skar tevi – vienmēr ir jābūt pirmajā vietā. Problēmas – tās, kas tieši neskar tevi pašu, tu arī atrisināsi daudz veiklāk, ja pats jutīsies labi.

Strēlnieks

Šodien tu vari kļūt par atdarināšanas piemēru – tavs profesionālais tvēriens būs virsotnē un citi kolēģi tevi par to pat mazliet apskaudīs. Bet būs spiesti atzīst, ka tu esi grūti aizvietojams.

Mežāzis

Necenties attaisnoties ar slinkumu vai grūtiem darbiem, vienkārši dari to, kas tev jādara un tu ātrāk visu pabeigsi!

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Uzmanies no cilvēkiem, kas tevi varētu izmantot savu mērķu sasniegšanai – centies atpazīt manipulatorus savā dzīvē un pārtrauc ar viņiem komunicēt. Pat nedomā justies par to slikti – ne tev par to jāsatraucas, bet viņiem – par saviem sliktajiem nodomiem.

Zivis

Fortūna tev šodien sola veiksmīgu dienu – kuru veiksme pavadīs darba jautājumus, kuru – privātajā dzīvē. Bet tā tev būs blakus visas 24 stundas.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.