Oskars Cibuļskis

Oskars Cibuļskis otrdien diemžēl nekļuva par pirmo Latvijas hokejistu, kurš kļuvis par Hokeja Čempionu līgas uzvarētāju.

FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā!
“Es pat nespēju iedomāties, ka pieaugušai sievietei var kaut ko tādu teikt” – sieviete vilcienā piedzīvojusi nepatīkamu izturēšanos no diviem pusaudžiem
Daudzas šo nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā 20

Latvijas izlases aizsargs atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, taču viņa pārstāvētā Čehijas komanda Hradeckrālovas “Mountfield” cieta neveiksmi.

Hradeckrālovas vienība finālspēlē savā laukumā ar 1:3 (1:3, 0:0, 0:0) zaudēja Zviedrijas klubam Gēteborgas “Frolunda Indians”, kas titulu izcīnīja otro gadu pēc kārtas un ceturto reizi vēsturē.

Hradeckrālovā otrdienas vakarā bija lieliska atmosfēra, jo arēna bija gandrīz pārpildīta – spēli klātienē vēroja gandrīz 7000 skatītāju.

Mājinieki vadībā izvirzījās septītajā minūtē, kad Cibuļska ievadītu uzbrukumu ar precīzu metienu no zonas vidus noslēdza Petrs Koukals, kurš realizēja vairākumu. Tiesa, pirmā perioda beigās “Mountfield” trīs minūtēs ielaida trīs vārtus.

Vispirms trīsarpus minūtes pirms perioda beigām vairākumā nepieskatīts pie kreisā vārtu stabiņa palika Sīmons Hjalmarsons, kurš izlīdzināja rezultātu. Nepilnas divas minūtes vēlāk Makss Frībergs vārtu priekšā bija pirmais pie atlēkušās ripas un panāca 2:1, bet vēl pēc minūtes “Moutnfield” nespēja izraidīt ripu ārā no savas zonas, ko veiksmīgi izmantoja Juhans Sundstrems.

Nākamajās 40 minūtēs vārti netika gūti, un viesi no Gēteborgas svinēja uzvaru ar 3:1.

Cibuļskis finālmačā uz ledus pavadīja 16 minūtes un 34 sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa vārtiem, bloķēja divus raidījumus un dueli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Abas komandas šajā turnīrā tikās jau pirmajā kārtā jeb grupu turnīrā, jo bija izliktas vienā apakšgrupā. Pirmajā duelī ar 3:2 pārāka viesos bija “Mountfield”, bet atbildes spēlē ar 4:3 uzvarēja Gēteborgas vienība. Cibuļskis pirmajā tikšanās reizē rezultatīvi piespēlēja uzvaras vārtu guvumā.

Iepriekš pusfinālā Hradeckrālovas “Mountfield” divu spēļu summā ar 6:1 uzvarēja Zviedrijas klubu Stokholmas “Djurgarden”, kamēr Gēteborgas “Frolunda Indians” divos mačos ar 5:4 pieveica vēl vienu Zviedrijas komandu “Lulea”.

No Latviju pārstāvošajiem hokejistiem ceturtdaļfināla barjeru nepārvarēja uzbrucējs Ronalds Ķēniņš ar “Lausanne” vienību, bet apakšgrupu turnīrā piedalījās arī aizsargs Guntis Galviņš, taču viņa pārstāvētā Tršinecas “Ocelārži” komanda “play-off” nesasniedza.