Zaporižjes apgabalā appludināti lauksaimniecības lauki. Kāpēc? 19

“Atklātajos informācijas avotos ir informācija par to, ka karaspēks okupētajās teritorijās Zaporižjes apgabalā appludina lauksaimniecības laukus,” Normunds Adamovičs, Zemessardzes štāba virsnieks, komandkapteinis, stāsta TV24 raidījumā “Aktuālais par karadarbību Ukrainā”.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Jūs nekad vairs neēdīsit šos ēdienus, kad uzzināsit to sastāvu
14 iecienīti produkti, kuru sastāvā ir vielas, kas var veicināt vēža veidošanos 14
Mākslīgais intelekts nosauc 6 vārdu īpašniekus, kuriem Līgo svētki būs īpaši izdevušies
Lasīt citas ziņas

Visticamāk, viņš norāda, šādas darbības mērķis ir Ukrainas spēku iespējamo uzbrukuma virzienu ierobežošana, jo lauku apūdeņošana, iespējams, novirzīs Ukrainas spēkus krieviem labvēlīgākā virzienā.

Mēs zinām, ka pa appludinātām teritorijām nevar pārvietoties, viņš uzsver, piebilstot, ka slapji lauki ļoti ierobežo kaujas tehniku.
CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt aģentūra LETA ziņoja, ka Ukrainas spēki piektdien veikuši triecienus Krievijas okupētajā Zaporižjas apgabala Berdjanskas pilsētā.

Sociālajos tīklos izliktos video redzams dūmu stabs Berdjanskas jūras ostas rajonā. Avoti ziņo par vismaz sešiem sprādzieniem. Melitopoles mērs Ivans Fedorovs stāsta, ka sprādziens bijis ostā, caur kuru okupanti izveda salaupīto.

Berdjanskas pilsētas militārās administrācijas vadītāja Viktorija Haļicina apstiprināja, ka ukraiņu aizstāvji trāpījuši krievu pozīcijām. Berdjanskas pilsētas militārā administrācija arī pavēstīja, ka, pēc sākotnējās informācijas, no ostas bēg kuģi, kas nesen ienākuši, lai izvestu salaupītos Ukrainas graudus un metālu.

Platfromas “Telegram” kanālos publicētas fotogrāfijas, kurās redzami Krievijas kuģi, kas atstāj ostu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.