Horoskopi un mistika
Horoskopi

Iešūpojies atpūtai! Horoskopus 1. – 7. decembrim piedāvā “Mājas Viesis” 16

Foto – Fotolia

Auns

Aunam jānosaka prioritātes un jākoncentrējas, lai pabeigtu iesāktos darbus. Nav piemērots laiks kardinālām pārmaiņām. Lai izvairītos no pārpratumiem, skaidri jāformulē savas domas un vēlmes. Brīvajā laikā ieteicams atrast nodarbošanos, kur var kārtīgi izkustēties, kā arī izklaidēties kopā ar visu ģimeni. Nav vēlams veikt liela apjoma biznesa darījumus, mainīt darbu un slēgt līgumus.

Vērsis

Lai izvairītos no konfliktiem ar partneriem darbā un personīgajā dzīvē, ieteicams pievērsties jautājumiem, kas skar pienākumus un atbildību. Piemērots laiks dokumentu sakārtošanai un parakstīšanai. Lai paplašinātu redzesloku un sevi pilnveidotu, ieteicams apmeklēt izglītojošus seminārus un pasākumus. Var iegādāties un pārdot automašīnu vai interjera priekšmetus.

Dvīņi

Dvīņus interesēs jautājumi par jaunām sadarbības iespējām un kontaktu paplašināšanu, tomēr nav ieteicams uzsākt jaunus projektus un slēgt līgumus. Šis ir piemērots brīdis informācijas apmaiņai un reklāmas pasākumiem. Pavadiet vairāk laika kopā ar draugiem un domubiedriem, tas jums ļaus vieglāk rast risinājumus jūsu aktuālajiem jautājumiem. Raizes var sagādāt bērni un dokumentu kārtošana.

Vēzis

Vēzis gribēs dzīvē pamēģināt kaut ko jaunu. Iecerētais izdosies, ja vien šīs jaunās idejas nebūs plānots īstenot uz citu rēķina. Pirms ko uzsākt, rūpīgi jāizanalizē visi “par” un “pret” un tikai tad jāpieņem galīgais lēmums. Lielu projektu uzsākšanu labāk atlikt uz nākamo gadu. Ieteicams vairāk laika veltīt atpūtai un vaļaspriekiem kopā ar bērniem un sev tuviem cilvēkiem.

Lauva

Lauvai būs sajūta, ka dzīve pašos pamatos ir sašūpojusies, tāpēc pastiprināsies iekšējā spriedze un stress. Lai mazinātu šo spriedzi, ieteicams caurskatīt un sakārtot dokumentus un noteikt prioritātes. Biznesā var veikt iekšējo auditu. Ieteicams vairāk laika pavadīt dabā kopā ar bērniem un sev mīļiem cilvēkiem. Veselības nostiprināšanai ieteicams nodarboties ar sportu.

Jaunava

Jaunava ilgosies pēc harmonijas savā dzīvē. Lai ienestu jaunas vēsmas ikdienā, apciemojiet radiniekus vai draugus, ar kuriem ilgāku laiku neesat tikušies. Nav ieteicams kārtot attiecību jautājumus ģimenē un ar sadarbības partneriem, jo varat tikt nepareizi saprasts. Labs laiks nelielām ekskursijām vai pirkumu veikšanai. Palutiniet sevi ar relaksējošām procedūrām.

Svari

Svariem būs sajūta, ka neviens nerēķinās ar viņu vajadzībām. Lai izvairītos no konfliktiem, laikus jāprot atteikt un pateikt “nē”. Visiem tāpat labs nebūsi. Ieteicams apmeklēt nodarbības, kur var atbrīvot emocijas, – dejošanu, dziedāšanu, zīmēšanu, ūdens aerobiku vai vingrošanas zāli. Jārūpējas, lai telpās, kurās uzturaties, ir svaigs gaiss. Labs miegs ir vislabākās zāles pret stresu.

Skorpions

Skorpions gribēs darīt, kā pašam ērtāk, bet tas citos izraisīs neapmierinātību. Nedrīkst paļauties, ka viss notiks bez piepūles. Šis ir laiks, kad kaut kas ir jāizdara savā labā. Jāmācās izvēlēties svarīgāko un iet uz nosprausto mērķi. Garām palaistas izdevības tik drīz vairs otrreiz neradīsies. Stresa mazināšanai ieteicamas relaksējoši jonizējošas procedūras vai peldēšana.

Strēlnieks

Strēlniekam veiksies darbā un naudas lietās. Tas kolēģos var izsaukt skaudību un tenkošanu. Tāpēc būs jūtama spriedze un vēlēšanās no citiem norobežoties. Piemērots laiks, lai parūpētos par veselību un atgūtu spēkus jaunam, aktīvam darbošanās periodam. Vēlams atturēties no alkohola un zāļu lietošanas bez speciālista ieteikuma. Ir risks saindēties. Jācenšas izvairīties no steigas.

Mežāzis

Mežāzim laiks izbaudīt sava darba augļus un pateikties cilvēkiem, kas viņam ir palīdzējuši mērķu sasniegšanā. Jācenšas izvairīties no pēkšņi radušos ideju realizēšanas un pārsteidzīgas rīcības, jo tas var radīt sarežģījumus un zaudējumus. Pārdomāti jāplāno tēriņi. Piemērots laiks kāda sapņa īstenošanai. Iespējama kāda zīmīga tikšanās vai notikums, kas mainīs dzīves ritmu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīra aktuālā tēma būs darbs, atalgojums un novērtējums. Jācenšas apvaldīt emocijas un neizgāzt dusmas uz citiem, jo tas tikai kaitēs pašiem. Lai izvairītos no spriedzes, ir jāmācās plānot savu laiku un naudas resursus, paredzot tur arī savas vajadzības. Nav piemērots laiks, lai uzsāktu jaunus projektus vai mainīt darbavietu. Ieteicamas fiziskas aktivitātes. Var apmeklēt SPA procedūras.

Zivis

Zivis iecerēto rezultātu varēs panākt ar godīgu attieksmi pret sevi un apkārtējiem. Jāvairās manipulēt ar citu jūtām, tas radīs nepareizu priekšstatu par nodomu patiesumu un spriedzi. Uzticētie pienākumi un vispārpieņemtie likumi būs jāievēro. Labs laiks kultūras pasākumu apmeklēšanai un mākslas priekšmetu iegādei. Nav ieteicams doties tālākos braucienos. Jābūt piesardzīgiem, piedaloties satiksmē uz autoceļiem.

LA.lv