Latvijā
Kriminālziņas

19 gadus vecai džipa vadītājai satiksmes noteikumi neeksistē 16

Ekrānšāviņš no video.

19 gadus veca autovadītāja automašīnā “Land Rover” pa Jūrmalas šoseju traukusies ar ātrumu – 154 kilometri stundā, vēsta Valsts policija.

Satiksmes noteikumu pārkāpums fiksēts vakar pulksten 16, kad Valsts policijas Satiksmes uzraudzības un koordinācijas biroja Speciālo uzdevumu nodaļas darbinieki, kontrolējot atļautā braukšanas ātruma ievērošanu ar netrafareto policijas automašīnu, pamanīja automašīnu Land Rover, kas pa Ulmaņa gatvi Rīgas virzienā traucās ar ātrumu -154 kilometri stundā.

Konkrētajā vietā atļautais braukšanas ātrums ir 90 kilometri stundā, tātad automašīna pārsniedza atļauto braukšanas ātrumu par vairāk nekā 60 kilometriem stundā.

Apturot automašīnu, policijas darbinieki konstatēja, ka tās vadītāja ir 1997. gadā dzimusi jauniete, kurai policijas darbinieki sastādīja Administratīvā pārkāpuma protokolu, nosakot soda naudu 400 eiro apmērā un transportlīdzekļa vadīšanas tiesību atņemšanu uz 6 mēnešiem.

“Šāda ātruma izvēle skaidri parāda autovadītājas nerēķināšanos ar citiem satiksmes dalībniekiem, jo braucot ar ātrumu, kurš vairāk nekā par 60 kilometriem stundā pārsniedz atļauto, vadītāja būtiski apdraud ne vien savu, bet arī visu apkārtējo satiksmes dalībnieku veselību un dzīvību,” komentējis Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis.

Jau maijā Valsts policija saņems 40 jaunas netrafaretas policijas automašīnas, kas ļaus mums maksimāli efektīvi cīnīties ar agresīvajiem braucējiem un rupjiem ātruma pārkāpumiem.

LA.lv