Mobilā versija
+4.1°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
10. jūnijs, 2016
Drukāt

1926. gada 10. jūnijā

10jun_Brunauto_2

Pirms 90 gadiem, 1926. gada 10. jūnijā, “Jaunākās Ziņas” vēsta par Latvijas armijas Autotanku un bruņoto automobiļu diviziona protestu pret sliktajiem ceļiem:

“Autotanku un bruņoto automobiļu komandieri griezušies Jūrmalas policijā ar norādījumu par Bolderājas–Rīgas šosejas izlabošanu. Šī šoseja, sākot no Hapaka grāvja tilta līdz aerodromam, ir galīgi nolietojusies un ļoti bedraina, tā ka satiksme pa viņu stipri apgrūtināta. Smagākām mašīnām, sevišķi bruņotiem automobiļiem un tankiem, satiksme neiespējama. Bet šīs karaspēka daļas brauc pa minēto šoseju uz Bolderāju apmācībā. Sakarā ar to Jūrmalas policijas priekšnieks griezies pie Jūrmalas pilsētas ar būvvaldes norādījumu ceļu izlabot, bet tomēr ceļa labošana tuvākā nākotnē nav paredzama. Daļa materiālu gan ir sagādāta, bet par pašu labošanu vēl nekas nav zināms.”

Pievienot komentāru

Rietumu sabiedrībās populisma sezona, notikušo Itālijā komentē eksperts (1)Pašlaik nevajadzētu pārspīlēt ar prognozēm par Itālijā notikušā referenduma sekām, jo Rietumu sabiedrības ir nonākušas “salīdzinoši lielā populisma sezonā”.
Pārsteigums! Taksometrā atrod "Kinder Surprise" olu ar narkotikāmRīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieki taksometrā pie taksista un trim pasažieriem atradusi "Kinder Surprise" olu ar narkotikām.
Draugiem Facebook Twitter Google+