Mobilā versija
+2.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
10. jūnijs, 2016
Drukāt

1926. gada 10. jūnijā

10jun_Brunauto_2

Pirms 90 gadiem, 1926. gada 10. jūnijā, “Jaunākās Ziņas” vēsta par Latvijas armijas Autotanku un bruņoto automobiļu diviziona protestu pret sliktajiem ceļiem:

“Autotanku un bruņoto automobiļu komandieri griezušies Jūrmalas policijā ar norādījumu par Bolderājas–Rīgas šosejas izlabošanu. Šī šoseja, sākot no Hapaka grāvja tilta līdz aerodromam, ir galīgi nolietojusies un ļoti bedraina, tā ka satiksme pa viņu stipri apgrūtināta. Smagākām mašīnām, sevišķi bruņotiem automobiļiem un tankiem, satiksme neiespējama. Bet šīs karaspēka daļas brauc pa minēto šoseju uz Bolderāju apmācībā. Sakarā ar to Jūrmalas policijas priekšnieks griezies pie Jūrmalas pilsētas ar būvvaldes norādījumu ceļu izlabot, bet tomēr ceļa labošana tuvākā nākotnē nav paredzama. Daļa materiālu gan ir sagādāta, bet par pašu labošanu vēl nekas nav zināms.”

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (59)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (3)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+