Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Rodrigo, Rauls
Svētdiena, 24. septembris, 2017
10. jūnijs, 2016
Drukāt

1926. gada 10. jūnijā

10jun_Brunauto_2

Pirms 90 gadiem, 1926. gada 10. jūnijā, “Jaunākās Ziņas” vēsta par Latvijas armijas Autotanku un bruņoto automobiļu diviziona protestu pret sliktajiem ceļiem:

“Autotanku un bruņoto automobiļu komandieri griezušies Jūrmalas policijā ar norādījumu par Bolderājas–Rīgas šosejas izlabošanu. Šī šoseja, sākot no Hapaka grāvja tilta līdz aerodromam, ir galīgi nolietojusies un ļoti bedraina, tā ka satiksme pa viņu stipri apgrūtināta. Smagākām mašīnām, sevišķi bruņotiem automobiļiem un tankiem, satiksme neiespējama. Bet šīs karaspēka daļas brauc pa minēto šoseju uz Bolderāju apmācībā. Sakarā ar to Jūrmalas policijas priekšnieks griezies pie Jūrmalas pilsētas ar būvvaldes norādījumu ceļu izlabot, bet tomēr ceļa labošana tuvākā nākotnē nav paredzama. Daļa materiālu gan ir sagādāta, bet par pašu labošanu vēl nekas nav zināms.”

Pievienot komentāru

Jānis Rukšāns politikas vietā izvēlējās puķu dobes"Ir reizes, kad naktī nevaru aizmigt – jādomā par to, ka pie mums tik daudz kas ir izcūkots," saka Jānis Rukšāns, viens no Latvijas Tautas frontes (LTF) dibinātājiem.
Vakar dīķī noslīcis cilvēksVakar dīķī Maltas pagastā, Rēzeknes novadā, noslīcis cilvēks.
Draugiem Facebook Twitter Google+