Mobilā versija
+4.5°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
10. oktobris, 2014
Drukāt

Aglonas novadā no ezera izcelts vīrieša līķis

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki vakar ap plkst.10 Aglonas novada Grāveru pagastā no Grāveru ezera izcēluši 64 gadus veca vīrieša mirstīgās atliekas.

Kā aģentūra LETA uzzināja VUGD, līķis tika atrasts 100 metru attālumā no ezera krasta, apmēram trīs metru dziļumā.

Savukārt Rīgā VUGD darbinieki vakar saņēma izsaukumu uz Austuves ielu, kur pie Dienvidu tilta bija pamanīta caurule, no kuras Daugavā ieplūda notekūdeņi ar eļļas piemaisījumu. Gūstot apstiprinājumu šīm ziņām, glābēji par konstatēto informēja Valsts vides dienestu un Rīgas domi.

Ludzā, Tālavijas ielā, VUGD darbinieku palīdzība vakar bija nepieciešama, lai pēc divu vieglo automašīnu sadursmes ar hidrauliskajiem instrumentiem atbrīvotu no transportlīdzekļiem trīs iesprūdušus vīriešus.

Savukārt Limbažu novada Umurgas pagastā glābēji pēc divu vieglo automašīnu sadursmes no viena avārijā iesaistītā transportlīdzekļa atbrīvoja sievieti.

Kā liecina VUGD apkopotā operatīvā informācija, aizvadītajā diennaktī, laikā no 9.oktobra plkst.6.30 līdz 10.oktobra plkst.6.30, dienests kopumā saņēmis 40 izsaukumus – dzēsti 14 ugunsgrēki, veikti 16 glābšanas darbi, bet desmit izsaukumi izrādījušies maldinoši. Lieli ugunsgrēki ceturtdien nav notikuši, cilvēki ugunsnelaimēs nav cietuši.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (69)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+