Mobilā versija
Brīdinājums +4.8°C
Vilnis, Raimonds, Laine
Sestdiena, 29. aprīlis, 2017
25. aprīlis, 2016
Drukāt

Antoņenko slimības dēļ itāļu solists debitē Metropolitēna operā džinsos un T-kreklā (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Aleksandrs Antoņenko

Pazīstamais latviešu operdziedātājs Aleksandrs Antoņenko saslima Metropolitēna operas izrādes “Otello” vidū, un viņa aizvietotājs ielēca lomā piecās minūtēs, šodien raksta pasaules prese.

Aleksandram Antoņenko slimības dēļ jau no izrādes sākuma bija grūtības ar augstajām notīm un dziedājuma skaļumu, un ceturtajā cēlienā viņam pilnīgi pazuda balss. Vēl vairāk visu sarežģīja fakts, ka šo izrādi translēja raidstacijas visā pasaulē. Lomā piecu minūšu laikā nācās ielēkt 54 gadus vecajam franču dziedātājam Frančesko Anilem.

Anile bija izmēģinājis lomu un gatavojās savai debijai Metropolitēna operā, taču nepavisam nebija gatavs, ka viņam nāksies izrādē iesaistīties tik strauji. Pārģērbties nebija laika, tādēļ dziedātājs pāri džinsiem un T-kreklam tikai uzvilka melnu apmetni, kājās palika sporta apavi. Anile dziedāja, stāvot skatuves malā, kamēr Antoņenko bez skaņas kustināja lūpas, lai izskatītos, ka viņš dzied.

Anile sacīja, ka vispārsteigtākais bijis diriģents Adams Fišers, taču pēc īsa brīža viņš sapratis, kas notiek.

Nolaižoties priekškaram, tika paziņots, ka šī ir Aniles debija Metropolitēna operā, un viņu uzaicināja paklanīties publikai. “Man tas bija vislielākais pārsteigums,” sacīja Anile.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Rakstam kas ienāk prātā Atbildēt

    Nevis franču bet itālju tenors…

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesijuGodinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+