Mobilā versija
-2.6°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
22. novembris, 2013
Drukāt

Aptur līguma gatavošanu ar ES (2)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Ukrainas valdība nolēmusi apturēt Eiropas Savienības asociācijas līguma parakstīšanas sagatavošanās procesu.

Ukrainas valdības mājaslapā izvietotajā lēmumā uzdots “apturēt ES un Ukrainas asociācijas līguma sagatavošanas procesu”. Ukrainas parlaments pirms tam neatbalstīja nevienu no sešiem likumprojektiem, kas ļautu notiesātajai ekspremjerei Jūlijai Timošenko doties ārstēties uz ārvalstīm. Šāda likumprojekta pieņemšana ir viena no galvenajām Briseles prasībām, kas Kijevai izvirzīta, lai 28. un 29. novembrī Viļņā gaidāmajā Austrumu partnerības apspriedē Ukrainai būtu iespēja ar ES parakstīt asociācijas līgumu. Ukrainas valdība 18. septembrī apstiprināja asociācijas līgumu ar ES. Līdz ar līguma parakstīšanu Ukrainas eksportam tiktu pavērti ES tirgi, turklāt tas arī iezīmētu izšķirošu Ukrainas pagriezienu Rietumu virzienā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Izskatās pēc Baltkrievijas tipa manevriem. Vienu brīdi ar ES, nākamo ar krieviem. Kurš kurā brīdī vairāk labumu sola, ar to draudzējas.

  2. Ļoti saprātīgs lēmums.

EK rosina veidot Eiropas aizsardzības fonduPlāno ietaupīt līdz 100 miljardiem eiro gadā bruņojuma iegādē
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+