Mobilā versija
+5.1°C
Vilnis, Raimonds, Laine
Sestdiena, 29. aprīlis, 2017
22. novembris, 2013
Drukāt

Aptur līguma gatavošanu ar ES (2)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Ukrainas valdība nolēmusi apturēt Eiropas Savienības asociācijas līguma parakstīšanas sagatavošanās procesu.

Ukrainas valdības mājaslapā izvietotajā lēmumā uzdots “apturēt ES un Ukrainas asociācijas līguma sagatavošanas procesu”. Ukrainas parlaments pirms tam neatbalstīja nevienu no sešiem likumprojektiem, kas ļautu notiesātajai ekspremjerei Jūlijai Timošenko doties ārstēties uz ārvalstīm. Šāda likumprojekta pieņemšana ir viena no galvenajām Briseles prasībām, kas Kijevai izvirzīta, lai 28. un 29. novembrī Viļņā gaidāmajā Austrumu partnerības apspriedē Ukrainai būtu iespēja ar ES parakstīt asociācijas līgumu. Ukrainas valdība 18. septembrī apstiprināja asociācijas līgumu ar ES. Līdz ar līguma parakstīšanu Ukrainas eksportam tiktu pavērti ES tirgi, turklāt tas arī iezīmētu izšķirošu Ukrainas pagriezienu Rietumu virzienā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Izskatās pēc Baltkrievijas tipa manevriem. Vienu brīdi ar ES, nākamo ar krieviem. Kurš kurā brīdī vairāk labumu sola, ar to draudzējas.

  2. Ļoti saprātīgs lēmums.

Dienas klāt pie atvaļinājuma, ja ir bērns vai jākopj slimnieks. Ierosinājums EiropāEiropas Komisija ierosina noteikt labākus vecāku atvaļinājuma standartus
Draugiem Facebook Twitter Google+