×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
1. aprīlis, 2016
Drukāt

Ar Edvīna Raupa dzeju atklās RCB Dzejas lasītavu (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Dzejnieks Edvīns Raups.

Otrdien, 5. aprīlī plkst.16 Rīgas Centrālajā bibliotēkā lasītājiem durvis vērs jaunā Dzejas lasītava, LA.lv uzzināja bibliotēkā.

Atklāšanas pasākumā “Dzejai šodien liela diena” savu dzeju lasīs īpašie viesi – dzejnieki Edvīns Raups un Dainis Deigelis. Dzeja skanēs arī RCB bibliotekāru lasījumā.

RCB Pieaugušo literatūras nodaļas vadītāja Gunta Ozola stāsta: “Dzejas lasītavas atklāšanu var uzskatīt par Rīgas Centrālās bibliotēkas dāvanu saviem lasītājiem RCB 110. jubilejas gadā. Dzejas lasītavā tiks izkārtots latviešu un ārzemju dzejas krājums, kas ļaus nedaudz atslogot un ērtāk izvietot grāmatas Daiļliteratūras krājuma zālē.”

Gunta ozola piebilda, ka Dzejas lasītavā netraucēti varēs ne vien lasīt dzejas izdevumus, bet arī atrast ērtu vietu darbam ar portatīvo datoru, kā arī tiks piedāvāta iespēja rīkot maza formāta radošus, literārus pasākumus un tikšanās līdz 20 cilvēku lielai auditorijai. Lasītavā varēs iepazīties ar jaunākajiem dzejas izdevumiem, skatīt nelielas izstādes par dzejas tematiku, dzeju un dzejniekiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Vajag citu nosaukumu – “klasikjis un grafomaans”

    • rcb skauž ja, tāpēc zem anonīmas rcb šiltes ķengājies ? Dainim laba dzeja un vispār jautājums? Kāpēc virsrakstā ir tikai Raups jo atklāja ar abu. Kautkā necienīgi pret jauno autoru.

Draugiem Facebook Twitter Google+