Latvijā
Kriminālziņas

Ar nazi bruņots vīrietis uzbrucis diviem policistiem 1

Foto: Fotolia

Ar nazi bruņojies vīrietis Brīvības pieminekļa apkaimē piektdienas naktī uzbrucis diviem policistiem, informē Toms Sadovskis, Rīgas pašvaldības policijas Galvenais sabiedrisko attiecību speciālists.

7. jūlija naktī neilgi pēc pulksten 3 Rīgas pašvaldības policisti netālu no Brīvības pieminekļa pamanīja kādu kungu, kurš sēdēja uz soliņa un dzēra alu. Kārtības sargi piegāja pie vīrieša un norādīja, ka pilsētā sabiedriskā vietā alkoholu lietot ir aizliegts. Viņš atvainojās un izmeta pudeli tuvējā atkritumu urnā.

Taču, kad policisti jau devās prom, vīrs pēkšņi izvilka pamatīgu nazi. Mirkli vēlāk viņš kliedzot metās policistu virzienā un vicinājās ar nazi. Lai neitralizētu uzbrucēju, kārtības sargi mēģināja pielietot elektrošoka pistoles, taču uzbrucēja biezā apģērba dēļ tās šajā gadījumā nebija efektīvas. Nedaudz vēlāk piesteidzās tuvākā ekipāža, kas uz mirkli novērsa uzbrucēja uzmanību, un policistiem izdevās ar steku izsist nazi no vīrieša rokas.

Saistītie raksti

Visa notikuma laikā agresīvais vīrietis izkliedza dažādus lamuvārdus un turpināja to darīt arī aizturēšanas brīdī. Savukārt brīdī, kad rokudzelžu uzlikšanai viens no policistiem mēģināja kunga kreiso roku aizlikt aiz muguras, roka pēkšņi salocījās nedabiskā veidā. Vēlāk izrādījās, ka rokas vietā bijusi protēze.

Vēlāk noskaidrojās, ka aizturētais ir 48 gadus vecs vīrietis. Uzbrucējs nogādāts Valsts policijā, kur par uzbrukumu varas pārstāvim uzsākts kriminālprocess. Krimināllikumā par šādu noziegumu paredzēts līdz pat piecus gadus ilgs cietumsods.

LA.lv
LA
LA.lv
Latvijā
NBS dienestu uzsāks vēl 50 karavīri, kuri izturējuši atlasi
2 stundas
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Ilze Kuzmina: “Viltus ziņas” un literatūras stundu skaits. Kāpēc vajadzīgi uzbrukumi oponentiem?
3 stundas
LA
LA.lv
Latvijā
Pasniedzējs no Liepājas izgudro neparastu gleznu turētāju
3 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
Laukos.lv
Laukos
Gada darījums: “Bergvik Skog” par 324 miljoniem eiro pārdevis 111 100 ha Latvijas meža
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Izbrāķē JKP topošās valdības darbu plānu
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Vekseļa lieta: no bijušā Lielvārdes mēra Āboliņa tiesā piedzen 600 000 eiro
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
ST ierosināta vēl viena lieta par pāreju uz mācībām latviešu valodā
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Naktī ilgstoši līs, dažviet spēcīgi
2 stundas