×
Mobilā versija
Brīdinājums +27°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
18. decembris, 2016
Drukāt

Arī pēdējā “Mana dziesma” raidījumā uzvar dāmu komanda

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ar izcilākajām “Līvu” dziesmām ir izskanējis pēdējais šīs sezonas “Mana dziesma” raidījums, kurā dāmu komandā pa leģendārās rokgrupas vēstures lapaspusēm klejoja Elita Patmalniece, Elita Veidemane, Žaklīna Cinovska, bet kungu komandā – Sandris Vanzovičs, Mārcis Judzis un Guntars Račs.

Šajā spēlē dāmas bija nepārspējamas un sagrāva kungus ar rezultātu 23 pret 17, pauda LTV komunikāciju speciāliste Agita Pudule.

Kā jau spēles sākumā paredzēja Dagmāra, tā izvērtās ļoti spraiga un līdzvērtīga. Gan kungi, gan dāmas bija spēcīgi konkurenti viens otram. Viņi lieliski pārzināja “Līvu” dziesmas un veiksmīgi spēja atcerēties faktus no dažādiem grupas pastāvēšanas posmiem. Žaklīna Cinovska pierādīja, ka četrās sekundēs ir iespējams nospēlēt melodiju tā, lai pārējās komandas spēlētājas to atpazītu, savukārt Elita Patmalniece vēlreiz apliecināja savu lielisko mākslinieces talantu. Dāmām vajadzēja vien septiņas sekundes, lai atminētu Elitas uzzīmēto dziesmas nosaukumu.

Šī bija pirmā spēle, kurā rezultātu neizšķīra “Fināla sprinta” piecu punktu jautājums. Dāmas jau iepriekš bija parūpējušās par pietiekamu punktu pārsvaru un kungu iegūtie pieci punkti nelīdzēja.

Gaidot valsts simtgadi, divpadsmit sestdienas vakarus raidījuma “Mūsu dziesma” skatītājiem bijusi iespēja klausīties izcilāko latviešu komponistu garadarbos, smieties kopā ar leģendārām un populārām grupām, sajust spēcīgu latvietības garu un stiprināt dzimto valodu.

“Ja paraugās uz spēles kopējo rezultātu visas “Mana dziesma” otrās sezonas garumā, tad jāsecina, ka veiksme ir bijusi dāmu pusē. No divpadsmit muzikālajiem dueļiem, dāmas ir plūkušas uzvaras laurus septiņas reizes! Savukārt kungi – tikai četras. Viena spēle noslēdzās ar neizšķirtu,” kopsavilkumu sniedz Pudule.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+