×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.7°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
2. janvāris, 2017
Drukāt

Artusa Kaimiņa skandalozā Jaungada uzruna kļūst par soctīklu hitu (156)

Artuss Kaimiņš. Foto - Karīna MiezājaArtuss Kaimiņš. Foto - Karīna Miezāja

12. Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš savā “Facebook” profilā publicējis video ar uzrunu “visiem Latvijas nodokļu maksātājiem”, kurā atskatās uz gada notikumiem un piedāvā visai savdabīgu risinājumu visām valsts problēmām.

“Šis gads mums sākās ar to, ka mums nebija valdības. Un šis gads beidzās ar to, ka mums nav normālas nodokļu sistēmas,” norāda Kaimiņš, tomēr kā galveno jautājumu, uz kuru jārod atbilde viņš min ar Ventspils mēru Aivaru Lembergu saistīto tiesvedību.

Pievienot komentāru

Komentāri (156)

 1. Es esmu Mr Fredrick Petersons. Cienījama, likumīgu un akreditēta aizdevējam. Mēs dodam no aizdevuma visu veidu, ir ļoti ātri un viegli veids, LIKE- hipotēku, mājokļu kredīti, biznesa aizdevumi, slikta kredīta aizdevumiem, komerciālu aizdevumu, Start-up-apgrozāmā kapitāla aizdevumus, būvniecības aizdevumi, auto aizdevumus, viesnīcu aizdevumus, students aizdevumi, individuālie aizņēmumi, parādi Consolidation Loan, tik daudz vairāk … Vai jums ir nepieciešams kredīts? Vai esat bijis meklē kur saņemt kredītu? Vai jums ir mēģināt iegūt jebkāda veida šiem aizdevumiem minēts iepriekš? Tad atbildēt tagad (fredrickpetersonloan@gmail.com). Ja jūs vēlaties saņemt pieejamu aizdevumu. Mēs esam 100% garantija, ar zemāko likmi 2% visiem kredītiem, ar bezmaksas nodrošinājuma pabalstiem. Tiklīdz mēs saņemsim jūsu atbildi, mēs varētu uzreiz sākt apstrādāt savu aizdevumu ….. 24/7 stundas finansēšana …

 2. borisovna un ventspilniek Atbildēt

  Re kā saradušies Pundura troļļi! Pats zog,bet arī mums /pilsētai/ atmet pa grasim.Visi vienādi nabagi izlīdām no PSRS ,tad kur šis zaglis/ bet šis arī nevar pierādīt ,ka nav zaglis!/ varēja tā vienpersoniski “nopelnīt”simtiem MILJONU ko arestēja britu tiesa?Ko jūs murgojat kangari?!Pārejie “oligarhi”kaut nokaunējušies,”pieēdušies”un stāv pie ratiem,tikai šim krimiķim ne kauna,ne goda,ne sāta.
  Ja nebūtu šī blēža kas visus un visu uzpircis/ varbūt arī ir piekļuve Maskavas čekas maisiem !/ ,Latvijā būtu daudz,daudz tīrāks gaiss.Jābūt idiotam lai to nesaprastu!To jūs vēl jutīsiet pēc nākošām Saeimas vēlēšanām !Esam tādi paši kā Krievija,Ukraina u.c.bijušās PSRS izvarotās republikas.Kāns Francijā,premjers Izraelā utt visās demokrātiskās valstīs tādi kā Hūte vai nu sēž vai vismaz aiz morāli ētiskām normām atkāpjas.Bet šis iekrampējies kā ērce Latvijas ķermenī !!

 3. Nesaprotu ko viņš ir piesējies lembergam, jā varbūt viņš ne īsti legālā veidā ieguvas savu bagātību, bet salīdzinot ar mūsu mīļo galvaspilsētu Ventspili Lembergs ir pacēlis citā līmeni, Vēl jāņem vērā fakts, ka atšķirībā no pārējās latvijas te tiek attīstīta izglītība un augstskola nr1. latvijā, RTU inženieri mūsējiem pat nav cienīgi kafiju pienest, tas viss pateicoties lemberga atbalstam un jaunākajām tehnologijām, kuras ir piejamas pie mums VeA.

 4. Purvā bridējs! Pamuļķis…

 5. Diemžēl bijušais aktieris Kaimiņa kungs gluži vienkārši melo, jo to, ko viņš apgalvo “bijušo komunistu” Reira kungu sacījušu, tas nav teicis. Reirs gluži vienkārši minēja, ka, turpinot kā līdz šim, nebūs iespējama pensiju indeksācija, nevis, ka pensijas vispār vairs nemaksās.
  Savukārt par Lemberga iesēdināšanu – tas nevar notikt tāpēc, ka Lembergs ir gudrs cilvēks un Latvija – tiesiska valsts. Lai kādu iesēdinātu, tā vaina ir jāpierāda, nu un Lemberga kunga ienākumu avoti un veids, kā tie kļuva par viņa ienākumu avotiem,acīmredzot ir visai samudžināti.

 6. Uzruna Nobela prēmijas vērta !!!!
  Artus,vai tu ceri,ka Lembis pats sevi ietupinās,JO VISU,kas notiek valstī nosaka šis “lops”!To pat pierādīja pēdejais ārprāts ar nodokļiem.Viņš taču to ieteica Kučinskim un Co!Un Reizniece IR viņa kabatas krancis vai krancene/ kuce/.Kuru šis kangars nav nopircis,tu vari nosaukt?Arī Kalnmeieru !!Ja tas tā nebūtu,valstī BŪTU cita kārtība.Artus,un UšTas pats kas Ventspilī.aks un SC tevi neuztrauc un Rīgas okupācija?Tas pats kas Ventspilī !!Cel latviešu ērgļus kājās!kamēr kaut kas no Latvijas vēl pāri palicis !!Tu esi uzsācis smagu cīņu ar sīko punduri,neaizmirsti par bitēm ,balkoniem u.c.palīglīdzekļiem,kas piepalīdzēja izzust Pundura nedraugiem.
  VĒLU VEIKSMI!!

 7. kad sēdēs aiz restēm Atbildēt

  Kad beidzot sēdēs aiz restēm lielie zagļi, shēmotāji ???

 8. cik pie tevis maksá pareģot nākotni?

 9. 2 jautājui Kaimiņam Atbildēt

  Kas tā ir par valdību, kura nevar uzveikt vienu vienīgu mazu Lembergu? Vai Latvijai tāda vajadzīga?

  • Ventspils šakālis ir viltīgs zaglis, glumīgs kā glodene, bezkaunīgs kā izvirtulis.

   • Ja nevari pierādīt, tad never muti! Tiesiskā valstī tu jau sen sēdētu un vēl maksātu miljonus! Varētu pat uzspēlēt ar likmēm “par” un “pret” Lembergu. Tas, ka tev Lembergs nepatīk, vēl nenozīmē, ka tev taisnība. Cilvēka vainu nosaka TIESA. Tu neesi ne Dievs, ne tiesa, tāpēc stāvi pie ratiem un nevāvuļoi!

 10. Kaimiņ, tikai viens jautājums: Lembergs sēž uz 10 gadiem – kas mums no tā uzlabojas, kas notiek? Varbūt prātīgāk būtu valsts vadībā aktierus nomainīt ar tautsaimnieciskiem?

  • Jo ja var tādu haizivi kā Lembi iesēdināt tad mazās zivteles ar sāks raustīties!
   Un 10 gadi viņam būtu daudz par maz, jo viņa dēļ “pēkšni” miruši daudzi cilvēki!!!

 11. Nevaram IESĒDINĀT Lembergu KUR? – SAEIMĀ? VALDĪBĀ? RĪGAS PILĪ?

 12. Tie nesēž.

 13. viens nav karotājs

  • Deputāts Kaimiņš NAV viens – ir taču PAŠA nodibināta partija ar entajiem biedriem …
   Nav skaidrs, kāpēc Kaimiņu kā TAUTAS KALPU vairāk interesē “A.Lemberga ietupināšana”
   nevis TAUTAS ( vēlētāju) labklājība – NABADZĪBA …???
   Uzrunā NAV ne vismazākā šļupsta par TAUTAS reālo situāciju valstī …

   • Kaiminam neinterese tautas labklajiba,vinam kautkads perdsoniskais naiids pret Lembergu,visdrīzakais vienkarsa skaudība.

 14. Neskatījos video un nelasu komentārus.
  Taču vai patiešām šis egomaniaks ir pelnījis, lai viņu popularizētu mediji?
  +++++++++++++++++++++++++++
  Patiešām KĀPĒC šis egomaniaks tiek rādīts gndrīz vai visos medijos, taču gudru cilvēku viedokļiem tiek pievērsta nesamērīgi maza uzmanība? Vai šis klauns avīzēm maksā? Viņš taču vnav tik gudrs, lai tiktu galā ar Lembergu, ar muldēšanu un filmēšanu vien šo valsts apzadzēju neiesēdinās.

 15. Malacis Artuss! Visi tie mērgļi jāizvelk uz tīra ūdens. Gan jau pienāks laiks, kad tās miļjoniem dārgās villas, jahtas un ekskluzīvās mašīnas nāksies atdot LATVIJAS TAUTAI.

 16. Pamuļķis. Sāk ar reiru, tad Kučinski, pats nesaprot, ko runā.
  Lembergu nevar iesēdināt, jo nav likumīga pamata to darīt.

  • Pats saproti,ko raksti?Reirs tev ir ar mazo burtu.Un Lembergu tavuprāt ir likumīgs pamats jau gadus desmit vazāt pa tiesām un neļaut viņam pildīt savus darba pienākumus.Tev liekas,ka tu esi nāvīgi gudrs,tas,redz ir normāli,ka godīgam cilvēkam Lembergam neļauj dzīvot normālu dzīvi,tikai vazā pa tiesām,apsūdz smagos noziegumos pret valsti,kaut arī nav likumīga pamata iesēdināt.Tevi tas nemaz neuztrauc.Tevi uztrauc tikai Kaimiņa kunga aktivitātes.Iemīlējies esi,vai?

 17. kurā vietā tas ir interneta hits ? LA žurnālisti brauc pa tādu pašu skuju taku, kā tvnet un apollo.

 18. 25.gadus , gudrie un viedie bija pie varas, - bezjēdzīgi! Vēlešu Kaimiņu! Atbildēt

  25 gadus

 19. Villis veidenbauma

 20. Vispār sāksim ar to, ka visiem tiem “umņikiem”, kas te skaisti klaigā, ir jāiemācās vienkāršā latviešu valodas gramatika! Artusa uzruna neuzrunāja. Šī ne, bet visumā jau liekas, ka vīrelis cepuri nost.

 21. Pilnīgs ..! Tāpēc, ka uz ar baltiem diegiem šūtas apsūdzības pamata tiesiskā un demokrātiskā valstī nevienu iesēdināt nevar. Vai Kaimiņš ir noskatījies kaut vienu tiesas procesa ierakstu?
  Pareizi reiz Lembergs teica, ka mēs vēl ieraudzīsim Kaimiņa sponsorus. Gribētos, lai kāds žurnālists tiešām izrok šo informāciju un parāda, kas pasūta, Kaimiņam šos “retoriskos” jautājumus, kurus uzdot katram no mums sev gadu mijā.
  Visiem tiem, kuri Kaimiņam dzied “slavas dziesmas” iesaku nesteigties ar glorificēšanu. Klauns nekad nevar kļūt par karali. Un saule nekad neriņķos ap zemi. Un arī Kaimiņš neatvedīs “laimes lāci”, kurš mūsu vietā visu sakārtos.

  • vislabāk no lembja man patīk tas, cik ātri apmira svarīgie liecinieki viņa lietā 🙂 krietnu vīru pavada laba slava

  • Pieņemot, ka tu runā par pasakām (citus variantus, kur klauns kļūst par karali, nezinu), ļoti daudzos gadījumos klauns ir izrādījies ļoti labs karalis. Runājot par baltajiem diegiem šūtajām apsūdzībām… apsūdzības ir vairāk nekā pamatotas un arī liecinieki ir bijuši pietiekoši, tikai… visi miruši nedabīgā, vai šaubīgi dabīgā nāvē. Tev tas viss nešķiet aizdomīgi? Varbūt ir vērts palasīt par Lemberga kungu tikpat daudz kā par Kaimiņa kungu? Iespējams uzzināsi ko jaunu… ?

 22. Malacis.5*

 23. Tās ir nelikvidētās okupācijas sekas – “piekto kolonnu” un Lembergu ieskaitot!
  “Un lai tās neizraisītu Rietumu – Austrumu konfrontāciju un nenovestu pie 3. pasaules kara, tad tās ir neitralizējamas savlaicīgi.” Tādu domu esot iztekusi “viena tante tirgū”

 24. Vēliet saeimā arī citus ..aktierus,būs ne saeima,bet teātris!

  • Kaimiņa kaimiņš Atbildēt

   Vēliet saeimā arī vēl daudzus citus komunistus, kā, piemēram, Brigmani, Hūti, viņu apmaksātos, austrumos apmaksātos saskanīgu baru, būs ne Saeima, bet „jaunkomunisma paradīze”.

 25. Kaimiņš labs, lai izdodas !!!

 26. Paši to ..aktieri saeimā ievēlēja,vēlēsim arī citus un būs saeimas teātris!

 27. Vai tad tā nav?

 28. Kučinskis(ZZS) tak nesēdinās! Tak savējais!Balsojiet arī turpmāk par ZZS,stājies veckomunistu partijā un turpiniet vēl 100 gadus gaidīt augšupeju… !Somijā pat bomžiem tāpat vien izmaksās 600 euro,bet te pat topošos un mazos zemniekus atbalsta tikai ar izģērbšanas noteikumiem.

 29. Kaimiņam ir jāuzdod jautājumi:

  – vai publiskā vietā lietot alkoholu un pārkāpt likumus ālējoties dzērumā ir atļauts?
  – cik maksā un par kādu naudu ir pirkts kaimiņa jaunais auto?
  – cik maksā un par kādu naudu ir pirkts kaimiņa jaunais Apple dators?
  – vai akstīšanās Saeimā par nodokļu maksātāju naudu ir pieņemama un atbalstāma?

  Katrā gadījumā es maksāju nodokļus, lai Saeima strādā. Es nemaksāju par cirku Saeimā!

  • Raimi, tu esi mudaks! Par kādu naudu ir pirkts dators par 1000 eur? Par deputātu algu, kas ir piecreiz lielāka nekā tavējā, un tā arī jābūt! Labāk pajautā par kādu naudu tiek bruģētas Ventspils ielas miljonu vērtībā,!

  • Ja Kaimiņš nekustinātu tur visi būtu aizmiguši pie savām silēm.

  • Tas vecais land rover maksā vidēji ap 8 000 eur, a pirms tam brauca ar bmw e90

  • Beidzot kāda homo sapiena cienīga atbilde.. citādi sāk rasties iespaids, ka te ir vieni australopiteki savākušies, kas ar akmeņiem un rungām, un trulu pirmatnējā cilvēka murmulēšanu grib spriest par jautājumiem, par kuriem nav ne mazākās sajēgas.. kad jūs vienreiz sapratīsiet, ka šāda populistiska muldēšana ir vienīgais veids, kā muļķis var panākt to, lai par viņu sāk runāt..

  • Beidzot kāda homo sapiena cienīga atbilde.. citādi sāk rasties iespaids, ka te ir vieni australopiteki savākušies, kas ar akmeņiem un rungām, un trulu pirmatnējā cilvēka murmulēšanu grib spriest par jautājumiem, par kuriem nav ne mazākās sajēgas.. kad jūs vienreiz sapratīsiet, ka šāda populistiska muldēšana ir vienīgais veids, kā muļķis var panākt to, lai par viņu sāk runāt..

 30. Kaimiņam ir jāuzdod jautājumi:

  – vai publiskā vietā lietot alkoholu un pārkāpt likumus ālējoties dzērumā ir atļauts?
  – cik maksā un par kādu naudu ir pirkts kaimiņa jaunais auto?
  – cik maksā un par kādu naudu ir pirkts kaimiņa jaunais Apple dators?
  – vai akstīšanās Saeimā par nodokļu maksātāju naudu ir pieņemama un atbalstāma?

  Katrā gadījumā es maksāju nodokļus, lai Saeima strādā. Es nemaksāju par cirku Saeimā!

  • Tavam nīstajam Kaimiņam bija ļoti labi autiņi arī tad,kad viņam ar politiku nebija vispār nekāda sakara,bet tev nav un nebūs.Un kādu likumu viņš ir pārkāpis “publiskā vietā”?Ja esi pamuļķis,tad labāk nesēdi pie datora,bet marš uz skolu mācīties?Lasi grāmatas! Tas nāk modē.Un mazāk rij dzelteno,korumpēto lapeļu saturu!

 31. … un kaimiņam pašam vaajdzēt uzdot jautājumus par alkohola lietošanu publiskās vietās, par viņa jauno glauno auto, par cik viņa akstīšanās Saeimā ir izmaksājusi nodokļu maksātājiem?

  • Mani gan daudz vairāk interesē ,cik valstij daudzu gadu garumā ir izmaksājusi abu Rubika dēlu bikšu deldēšana Saeimā un citu saskaņas fizkulturņiku eksistēšana,kuri ar valsts valodu ir gandrīz uz jūs un cik izmaksā veselas virknes citu deputātu darbuļošanās.Kaimiņa kungs mani neuztrauc.Viņš savu algu pelna godīgi,jo ir ļoti aktīvs

 32. Es par Lembergu!

 33. Jā tā runātu prezidents, premjers? Kas tad notiktu Venstpilī? : Lēciens pa logu? Motorlaiva uz Gotlandi?

 34. Pietrūka pacietības to murgu noskatīties līdz galam!

 35. Jūs paskatieties kādas apsūdzības tam .. bija izvirzītas un cik tiesas sēdes notikušas viņa lietā. Un, ja jūs vēl nesaprotat, ka tiesi vins ir ietekmējis LV izaugsmi, tad jūs esat galvā .. Visu cieņu Tev, Artuss Kaimiņ!

 36. kadel valdibas viri un sievas,iedomajas iestajoties ES mums bus vieglak,nu kludijas,jo kas razos Latvija ja ir tik daudz likumi kuru standartus nevaram izpildit! tapec sledza un aizlieda,bet kad ir bankrots daudzos uznemumos,vai vini spej razot, pateiksu prieksa neee. kad nau razibas un realizacijas nau ari naudas…bet paskatoties dzilak valdibai vajag naudu- ka vinji to var panjemt?( passkatieties ko dara VID,kas notiek ar visu parejo.) jo vairak jus izdomasiet jaunus likumus un izmantosiet tikai smadzenes nevis vispirms rokas un speku(razosanas zina),jo vairak Latvija slides dzilak bezdibeni. Un jo vairak bus negodigu un mantkarigu cilveku kam rupes svesa nauda sezot tikai kresla spaidot pogas katram jaunam likumam tikmer Latviju piepludinas ar precem (nekvalitativam) no citam valstim kas spej razot un plaukt….bet gala rezultata mirs visi iesakuma bus daudz nabagu bet beigas saruks valdiba jo nebus no ka njemt Latvija bus tuksa un jau ir pa gabaliem sadalita arzemniekiem. kadreiz jusu nodoklu nemsana beigsies jo nebus ko njemt un tad jus sapratisiet ka nauda ir vara bet vara ir izniciba. Kaimin doma racionali, negrab jaunus likumus lidz vecie nau apstradati,vispirms atgriezies pie punkta A Ak ja- Visi grib gazt kadu no tronja bet vai nogazot pirms izlabota kluda ir prata darbs… ?? Kad izlabos kudas pasi nokritis no trona.

 37. Man patīk °Lembergs,salīdzinot ar citiem

 38. Ko pārstāv Artus,runā labi

 39. Vēlaties uzzināt kāpēc mums tik slikti iet???? …… Tāpēc ka mēs esam KATRS PAR SEVI !!!

 40. Un kā tad mēs atbrīvosimies no šiem,kā uz pagriežamas skatuves rotējošajiem vieniem un tiem pašiem vecajiem vēžiem,bez Artusa palīdzības,pastāvot pašreizējai vēlēšanu sistēmai,kurā deputātu kandidātus izvirza tikai partijas?!

 41. Neskatījos video un nelasu komentārus.
  Taču vai patiešām šis egomaniaks ir pelnījis, lai viņu popularizētu mediji?

 42. Tagat Latviešiem ir viens jautājums kad deputāti beigs zegt naudu no Latvijas tautas

 43. Šis cilvēks ir gandrīz vai Atbildēt

  Tāds pats komikis kā Skūtelis. Ir ko pasmieties!

  • Tikai vel daudz stulbāks un nemaz nava smieklīgs.

  • Esmu regulärs komenteetäjs, un soreiz veelos visiem pastaastiit notikusho: uz manu epastu shoriit atnaaca piedaavaajums no NOREPLY epasta ar piedaavaajumu nomelnot Kaiminju! Par samaksu es neko neuzzinaaju jo tam buutu bijis nepiecieshams vairaakas reizes rakstiit uz nesakariigu privaatpersonu epastiem (saprotu ka shaadi kaads shifreejas). Bet piedavajums bija realistisks. Vobsim beidzot ari mani piemekleeja vienmeer tik spekuleetaa teema- atalgojums par komentaaru. Esmu drosh ka vissi negatiivi rakstiitie komentaari par kaiminju ir pirkti.!

 44. Neka jauna, Uzdodiet jautajumu Kapec Latvija nevar pastavet tautvaldiba? Kada suda pec mums vajadziga si saima ar 100 truliem purniemkuriem jegas nav vispar nepar ko?

 45. Čeka maisu vajag atvērt, tad tikai redzēsim, kas ir mūsu tautas kalps, bet kas nodevējs.
  Bet diemžēl, tas nenotiks, labāk viņu iznīcinās, nekā publicēs..oj, oj, oj, kas būtu, ja atvērtu.

  • A man liekas ka pa dumo kaiminu var solit balsot tikai planpratigi idijoti.

  • Ja nebūšu Artuss Kaimiņš mēs nesūda neko nezinātu kas notiek tur saeimā. Te var redzet kad neko nedara tad nav labi ka kads kko sak darit tad atkal nav labi. Pieradas ka te lielaka dala komentetaji ir cikstetaji kas tik sez un cikst ka nav labi. Ja mes nemeginasim tad ari nezinasim vai izdosies ko panakt vai ne. Visu cieņu Artusam Kaimiņam. Turies mes ar Tevi Artuss.

 46. Man arī ir viens būtisks jautājums.. kāpēc tā saucamajam tautas pārstāvim ir visu laiku uzdauzīts mūlis un kāpēc tautas pārstāvis uzdod jautājumus, nevis tos risina? šī tukšā pļurkšķēšana pilnīgi nekādas izmaiņas nav devusi..

  • Neredzu atšķirību starp šo trekno seju ekrānā, viņa naudīgo sponsoru anonīmo atbalstu un pārējo Saeimu.

  • mazāk lieto apreibinošus šķidrumus,bet spogulī labāk nelūkojies vispār,lai nerādītos “uzdauzīti mūļi’Tā turpinot,vari kādreiz nonākt līdz tiesas darbiem.Esi tāda bagātniece?Diez vai tajā vidē,kur apgrozies,var tik labi nopelnīt.Pārāk liela mute tev,anita…..

 47. Lai arī cik stulbs būtu kaimiņš, par Lembergu viņam ir taisnība. Šis cilvēks Latvijai ir nodarījis lielu ļaunumu. Cik mums maksā kaut vai viņa naids pret NATO?

 48. Tautai patīk populisti.

 49. Viņa draudzene ir vienkārši dumja, un nav nekāda uzraudzītāja, drīzāk acu aizlējēja. Tomēr nauda no ēnu ekonomikas tiešām jau ir ienākusi. Tāpat arī SC kadri jau ir iefiltrējušies partijas vadībā.

 50. Nu ne jau viens Lembergs ir vainīgs pie daudz kā. Mums valdība taču sen danco pēc ASV stabules un citiem. Un tur nekas nemainīsies. Te var runāt no rīta līdz vakaram.

 51. Neredzu atšķirību starp šo trekno seju ekrānā, viņa naudīgo sponsoru anonīmo atbalstu un pārējo Saeimu. Turklāt ļoti savāda ir viņam piekomandētā uzraudze – krievu draudzene.

 52. Man vēl nekad nav bijis tik pretīgi un kauns lasīt visus šos komentārus – ne cieņas, ne elementāras pieklājības…tik vien kā trula un nepamatota cilvēka zārkāšana – cik tipiski latvietim…

  • nu tads tas Kaimins ir truli zaka cilvekus.

   • Es jau nerunāju par Kaimiņa kungu.
    Man personīgi simpatizē viņa pieeja un tas, ko līdz šim viņš ir paveicis un ļoti ceru, ka viņš neapstāsies jau pie pirmā sasnieguma.

    Turklāt, mēs ar ģimeni atgriežamies uz Latviju pirms vēlēšanām un ir cerība palikt, taču ja viss šis izrādīsies kārtējais Šleser Style cirks, brauksim atpakaļ uz UK uz pavisam. Amen.

    • Tu varētu labāk netērēt savu laiku nevienam nevajadzīgai klozetsmirdēšanai. Politikas komentātors no tevīm nu teiksim stipri viduvējs, stulbuma daudz vairāk bet ar pārejo nuarī vairāk nav nekā ir.

 53. Kainšvainlībtdihs Atbildēt

  Ir beidzot jāatver maisi, un pilnīgi visi vārdi un uzvārdi ir jāpublicē. Mūsējie ar datuma atlikšanu ir palaiduši garām iespēju, kā kaimiņvalstīs, ka tie kuri paši pieteicās, tika vieglāk cauri. Tas ir absurds, ka par maisu atvēršanu lemj tie kuru vārdi un uzvārdi atrodas maisos.

 54. Kamēr seimā būs vecie komunisti,Lembergu nekas neiesēdinās.Viņi visi ir saistīti viens ar otru.Šitā valdiba ir izveidota ar šī kunga dalību,pateicoties vienotībai , tēvzemei un brīvibai.Šīs partijas ir zaudējuša vēletāju uzticību,nākamajās vēlešanās daudz kas balsos par Kaimiņa partiju.Kaut veidota suņu būda,viņi runā patiesibu,kas notiek Latvijā.

 55. Man tikai viens vienīgs jautājums Kaimiņam: Ko esat visu šo laiku saeimā esat darījis, ka nespējat rast atbildi uz tik vienkāršu jautājumu?

  • Tu anonīmai muldoņa , Tu vispār ieklausījies ko viņš teica?

  • varētu padomāt,ka jums pašai ir atbilde uz šo vienkāršo jautājumu.Un,ja kāds no 100 !!!gudrajām galvām tur Vispār kaut ko dara,tad tas tieši ir jūsu tik ļoti necienītais deputāts uv vēl-augstākais kādi trīsdesmit.

 56. Ivik,man liekas ka pa muti var solit tikai planpratigi idijoti. Un Kaimins ir viens no nedaudzjiem kas vispār doma par cilvekiem.

 57. Vienotības kriminālais grupējums ir nodarījis lielāku kaitējumu /// izzogot LV, kā marionetes strādājot svešu valstu oligarhu interesēs pret pilsoņu interesēm // Latvijai nekā Lembergs spētu visas dzīves laikā nodarīt. Vienotība – vietējās, uzņemējdarbības graušana, migranti, parazītisko banku lobēšana aplaupot tā mūsu pilsoņus, pedo-rasistu ideoloģijas sludinātāji, korupcija ipaši lielos apmēros vainu pastiprinošos apstākļos darbojoties organizetās grupās, valsts nozagšana izmantojot valsts spēka struktūras.

  • Un ja runa būs par Brigmani vai Kučinski? – atkal Vienotība būs pie vainas? Atcerēsimies, kā tauta vēlējās to “jātnieku uz balta zirga” nekādi argumenti nav līdzējuši lai atrunātu. Un tagad nu kā ir tā ir. Kopš tā laika arī sācies Hūtes “uzvarasgājiens”.

 58. Skatos te daudzi Lemberga atbalstītāju sacepās… Kāds pat minēja, ka tiem, kuri saņem mazāk par 500 uz rokas nemaz neinteresē, lai tiktu iesēdināti zagļi, bet gan tas, kā apgādāt savu ģimeni. – Bet tā ir sekla domāšana, ja jau neapzinās, ka tieši zagļi un naudas izšķērdētāji valdībā ir tie kāpēc viņi nevar labāk nodrošināt savas ģimenes. Jeb vai vienkārši tas ir tāpēc, ka šoreiz runa iet par Lembergu?

  • Kāpēc tev, citas pilsētas vai lauku iedzīvotājam ir tāda vēlme iesēdināt mūsu Ventspils pilsētas galvu Aivaru Lembergu? Viņu kā tautas vēlētu domes deputātu un priekšsēdētāju atbalsta vismaz 65 % iedzīvotāju!
   Cik jūs atbalsta?

  • Kaimins man algu nepacels,un manus bernus nepabaros!

 59. Man ir jautajums,vai jus lielie blauri esat gajusi pie saeimas un stavejusi ar plakatiem???Nez vai…Man liekas ka viens nav cinitajs…bet jus te runajat aplamibas,ka kapec Kaimins par deputatu algam neko neruna,jega???Man liekas Ka Kaimins ir vienigais kurs pelnijis algas pielikumu…Un reali vajag intreseties ko Artuss dara,bet kamer pie varas bus Abolveidigas,Ciganveidigas un Vienotiba,tikmer jega nav nekada…Artuss vismaz no tribines pasaka ka Reizniece ir miksta…parejie miz ka bikses pielikusi…Pirms kaut ko gudri negativu vavulot,tomer vajag vairak intreseties,ko un ka runat…Kaimins ir tikai viens,bet jums katram to prioritasu tik daudz,ka nesaprotat,ka pasiem jaiet un jadara,nevis teret seit laiku…Saprotu tos kam ir gruti noticet kadam,bet KPV es ticu…un ceru ka pasvaldibu velesanas paradis kas ir kas…

  • Kaimins ir tikai viens,
   ======================
   Kaimiņš nav 1 ! Kaimiņam ir izveidota partija ar 300+ cilvēkiem, kas cer uz pārmaiņām…
   Ja viņš būs gudrs vadītājs, tad arī citi atbalstīs viņa partiju …

  • Ja protams ka Kaimins ir pelnijis algas pielikumu par savu aktierdarbu,operatura darbu,un par makslu manipulet ar cilvekiem.Ka ari par muldesanu vajadzetu goda rakstu pieskirt! Nevajag but naiviem visu vina teikto googie var parbaudit! Kaimins ari blava ka Jekabpili nav jauniesa sporta centra,un daudzi noticeja saka blaut no-pakal, smiekligi bet uz to sporta centru musu berni iet vairakus gadus!

  • Tu varētu vēlreiz pacensties savu havaju izsmelt un izēst ar mazo karotīti tai vietā lai tērēt laiku nevienam nevajadzīgai klozetsmirdēšanai. Politikas komentātors no tevīm nu teiksim stipri viduvējs, stulbuma daudz vairāk bet ar pārejo nu tā kā ir tā ir, vairāk nav nekā ir.

 60. ja neesmu nodokļu maksātājs, tad uz mani neapsveic? 🙁

 61. Interesanti, kāpēc visi “gudrie komentētāji” paši nav iekārtojušies saimā un beidzot izdarījuši, kaut ko Latvijas labā, kā tikai piesārņojuši komentāru sadaļu ar sviestu?

 62. …jo daudziem par daudz ko vnk samaksā, atpērkas un nopērk. Visa sistēma ir korumpēta, tāpat kā citur, tikai atšķirība, ka te tas ir klaji un bezkaunīgi, bez sekām un atbildības.
  Bet plānie prātiņi tiešām domā, ka tas jautājums ir par Lembergu… muhahaha 😀

 63. Tas nav svarīgs jautājums.Tas tak ir fufelis.
  Kāpēc mums vajag iesēdināt Lembergu?Kāpēc mēs negribam Kaimiņam iedot pa muti atkal?!

 64. Atbilde 12.Saeimas deputātam Kaimiņa k-gam! Atbildēt

  God. 12.Saeimas deputāt A.Kaimiņa k-gs!
  Jūs savā uzrunā vēršaties pie NODOKĻU maksātājiem, kuru lielākā daļa algā saņem līdz 500 eiro mēnesī un vidējā pensija ir 326 eiro.
  Kāpēc Jums, kad Saeimā lēma un palielināja algas, neinteresēja nodokļu maksātāju viedoklis?
  Nabagam (vismaz 75% iedzīvotāju!) 100 gadus NE-INTERESĒ jautājums: Kāpēc “nav iesēdināts Lembergs”? Tādi paziņojumi ir tik tukša plātīšanās ar skaļiem lozungiem, kas uzpeld PIRMS kārtējām vēlēšanām …
  Jo.
  NABAGIEM ir jādomā par lietām, kas Jums no augstās Saeimas aizgalda NAV redzams.
  Jādomā par 1) par savas ģimenes ar bērniem uzturēšanu. 2) lai laikus tiktu nomaksāti visi rēķini par dzīvokļa īri, apkuri, gāzi, ūdeni, elektrību, telefonu, bērna ēdināšanu bērnudārzā un tml.
  Vēl jo vairāk, ja
  VP priekšnieks skaidri un gaiši pateica, ka par nodokļu maksātāju naudu uzturētā policija (10 000 gab.) nav spējusi līdz galam novest 200 000 lielākas/mazākas krimlietas. Tas nozīmē, ka godīgiem pilsoņiem mīļotajā Latvijā vēl ir jādomā par savas ģimenes DROŠĪBU …
  Saeimas deputātam būtu lietderīgi ZINĀT, ka visus lēmumus un likumus pieņem SAEIMAS “100 idioti” (bieži lasu komentāros šādu atpzīmējumu!), bet VALDĪBA, kuru Jūs pieminat savā uzrunā, IZPILDA Saeimas PIEŅEMTOS lēmumus, likumus un to grozījumus/papildinājumus un tml.
  Saeimas deputāt Kaimiņa k-gs,
  nu IZBEIDZIET vienreiz šos TUKŠOS paziņojumus, kuriem NAV reāla seguma …Jūs taču esat partijas VADĪTĀJS! kuram vajadzētu būt …GUDRĀKAM parJūsu pašu uzrunāto Latvijas nabagu – nodokļu maksātāju!

 65. Nepļäpā tik daudz, ja reiz esi deputāts, tad Strādā! Ko esi šogad paveicis kā deputāts, Artuss?

 66. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt


  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Aklo vidū vienacis ir valdnieks – pat arī gaužām kroplīgs ubags būdams.”

  Un, arī: “Politikai un šajā “LUMPENbiznesā” iesaistītajiem “politiķiem” (kā arī šo SILES “vienlīdzīgĀKo” cūklopu “īpašo vajadzību” apkalpotājiem u.c. taml. “pie SILES pietuvinātajiem” sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT “traumējošāks” un arī reāli bīstamāks par “godam” nopelnītu izsmieklu”. 😉

  =======

  Mediju ziņa (2014. gada septembris): TV3 raidījums “Bez tabu”, 2014. gada 19.septembris – pieredzes bagātās ekspolitiķes un profesores Ilgas Kreituses komentārs par Artusu Kaimiņu, visnotaļ atbilstoši raksturojot to, kas tad ir šis skandalozais “suņubūdas šovmenis” un pašreizējais šīs valsts saeimas “pie frakcijām nepiederošais deputāts” Artuss Kaimiņš ( eks-LRA jeb “latvānijas reņģēdāju apmaucēji”, KPV jeb “klaunu un pielīdēju varza” ): “Kaimiņš ir daļējs spogulis tam, kas pašlaik notiek šīs valsts sabiedrībā – ar rupjību, ar lētu populismu, ar citu cilvēku pazemošanu taisīt sev popularitāti…..?! Savukārt, attiecībā uz to, ka dažkārt Kaimiņa izdarības tiekot vērtētas pat salīdzinājumā ar Krievijas politiķi V. Žirinovski – atšķirībā no prasti populistiskā rupekļa Kaimiņa, Žirinovskis ir ļoti gudrs, izglītots un slīpēts politiķis, kurš perfekti spēlē savu lomu politikā!”…
  ——-
  .
  “Kur paliks KLAUNS, kad “aizbrauc cirks”?…”
  ( aktuālā prātuļojuma “konspekts” – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  Rau, ATKAL “urnu talka” klāt ~
  Laiks ATKAL “makaronus kārt”,
  Jo – ATKAL netrūkst LUMPEŅU,
  Kas “balsot” skries, uz svilpienu…

  Par “politiku” saukts tiek CIRKS,
  Kur ATKAL šīs “valsts” fani pirks,
  Sev “glupo bauru” statusu,
  Ko “apjāt” var ar “kampaņu”,
  Gan “polittehnoloģiski”,
  Gan “radošumā ekspromti” ~
  NAV svarīgs “shēmojums”, jebkāds,
  BET – ZOMBĒJUMA rezultāts!
  (…)
  Bet – vai nu CIRKS bez KLAUNA būs,
  Kas “jokiem” (stulbiem) “bārdu šūs”,
  Gar zemi kritīs, (sv)īzdams bļaus,
  Kad “KLAUNA pauzēs” rīkli raus?!
  Viens TĀDS, par pliku kaulu pirkts,
  Pie “suņu būdas” peļķē mirkst,
  Ko, “jokus plēsdams” pie(svīd)is,
  (Dēļ ķēdes – nostāk neticis…).
  Pie pakša – ap(grauzts) mikrofons,
  Tam apkārt – blīvi nomī(z)ts klons,
  Un bleķa bļoda (putekļos ~
  Ja Saimnieks kādu kaulu dos…).
  Iekš būdas – drazas & lupatas,
  (Priekš “polit-KLAUNA” guļvietas)
  Pie sliekšņa – ķēdes fragments (īss ~
  Mož, piestiķēs – ja “nopelnīs”…)
  .
  Uz būdas jumta – bilžu klāsts ~
  Priekš truliem “vēlētājiem” stāsts,
  Kam to, kas šajā “valstī” ļauns,
  Vaukšķ teju ikdienišķi KLAUNS:
  “Tev nebūs ZAGT!” – nav bauslis slikts,
  Jo vien – tam cieši blakus likts,
  NAV nākamais no baušļiem – tas,
  Kurš pauž, ka MELOT neklājas ~
  TAD var par zagļiem CITUS saukt,
  Jo – “suņu būdas” Saimnieks kaukt,
  Un noriet pavēl VISUS tos,
  Kas “startē SVEŠOS sarakstos”:
  “Kurš Saimnieks citām partijām?
  Kur ‘piķis grābts’ priekš reklāmām?
  Kam kurais “sektōrs” ieplānots,
  Kad “priekšstāvjiem” tiks “mandāts dots”??
  Kurš “sarkans”, “zils” vai “skābi rōzā”?
  Kurš “vēkšpēdus”, kurš “vēža” pōzā?
  Kurš “masmēdekļus” angažējis?
  Kurš TV & ‘rādžu’ nofraktējis??
  Kam SILES mala sapūst zobos?
  Kam radi “šefo” treknos robos?
  Kam “pelēks pizness” ‘kruti rullē’?
  Kam “ķēķa tiesiskums” = pa nullēm??…
  .
  Uz SAVĒJIEM – NAV atļauts “riet”,
  Vai, ķēdei žļerkstot, virsū skriet,
  Vai (pat!?!) “celt pakaļkāju” mīzt,
  Uz tiem, kas “māk bez ziepēm līst”:
  Tie taču – MŪSU sugas bars ~
  Tos NEries KLAUNS un NEizskars,
  Tiem MELUS virsū na(fig) gāzt,
  Vai FALŠU “kompru” purnā bāzt!!!
  Kaut suga SILES cūklopiem,
  Tā pati “svešiem” & SAVĒJIEM ~
  MĒS = “vienlīdzīgĀKi” par tiem,
  Kas kalpo CITIEM Saimniekiem:
  MUMS “atļauts” ZAGT (ja “dalāmies”),
  MUMS “piedien” MELOT & gānīties,
  MUMS “uzdots” ZOMBĒT vientiešus ~
  Drāzt “latv(ĀN)ijas” LUMPEŅUS!!!…”
  (…)
  Ja klausīs KLAUNS, ko Saimnieks liks ~
  Šis, iespējams, pat “listē” tiks!!!!!
  (Un – štrunts par to, ka “stūmējos” ~
  Kas KLAUNAM “goda” vietu dos?!?…)
  Jo – CIRKS bez KLAUNIEM nerullē,
  Pat MUĻĶU zemes “pārvaldē” ~
  Šai “lomai” der kaut paglups slaists,
  Ja TĀDS tiek nolīgts “muļķi laist”…

  Kad “urnu FARSAM” fināls būs ~
  Kur paliks KLAUNS, kam “bārdu šūs”,
  Tie, kuriem “valstī” pieder CIRKS ~
  Kam šņukurs SILES putrā mirks?
  Kad KLAUNU “uzmetīs” par to,
  JA (?) šis “pēc īkšķa NEbalsos”,
  Un sugas biedriem “shēmas” jauks ~
  Kurš (sv)īzdams “suņubūdā” kauks?

  Kad KLAUNS vairs nebūs vajadzīgs,
  NE SAIMNIEKIEM (kā kretīns sīks),
  NE LUMPEŅIEM (šo “balsis” pirkt) ~
  Kad “aizbrauks cirks” – kas KLAUNU pirks?…

  =====

  oriģinālversijas “O.M.© blogā”:
  [cenzēts]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

  • Ontons no mazpisānim, kura tāvs beja meizols a mote cīma sprākle… Vot i pīdzima dāls leidzeigs obim vacokim….

   • O.M.© (lit.pseid.) Atbildēt

    > “jezups” ( tas, kurš “no mazpisānim, kura tāvs beja meizols a mote cīma sprākle” )

    ;)))

    tavs visnotaļ objektīvais CV un tavi gaužām jau necilie raduraksti ir pat aizkustinoši nožēlojami, patiešām. Bet, diemžēl – taml. bezjēdzīgas drazas nevienam normālam cilvēkam NEINTERESĒ, absolūti.
    .
    Ir sacīts: “Pat bezcerīgs muļķis var tikt uzskatīts par normālu cilvēku – ja vien šis neatļaujas savu muļķību “prezentēt”, uzbāžoties ar to citiem.”

    Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.” 😉

 67. Kaimiņa k-gs, ejiet droši savu ceļu ! Tā vecā kompānija neko jaunu negrib. Paldies, ka gribat izjaukt pašlabumu meklētāju kompāniju, daudzi Jūs ciena, bet baidās to teikt !!!

 68. Es skaitīju un nonācu pie Viena-Ir samaksātas nu milzīgi lielas summas visiem no KĀ TAS ATKARĪGS.

 69. Vispirms paskaties pats uz sevi un savu māti,viņa arī ir pielaidusi kļudas,atņemot citiem īpašumus.
  Nemet ar akmeni,ka nesaņem to atpakaļ.

 70. Interesanti gan,kur nozuumeejaat manu komentu?

 71. Jebkurai pasaules tautai patiik valdiibas paarstaavji,kuriem ir labas oratora speejas un aktiera iznesiiba,bet mani shoreiz stipri kaitina skanjas defekti.Konkreetaak,-katina paarmeeriigi skaljaas elpas ievilkshanas un pat vairaak nekaa piemineetais “neieseedinaamais” no Puzes.
  Taapeec,ljaudis,turpmaak veeleeshanu urnaas nemetiet biljetenus ar bijusho komunistu,valsts izzadzeeju vai “pliku” populistu uzvaardiem.Esiet gudri un godiigi gan pret valsti,gan pret sevi un pietiek izveeleeties mazaako ljaunumu!

 72. Vai neliekas ka pašu jau būtu laiks notiesāt.Aktirelis teātrī un kino nevar nopelnīt. Tagad saņem algu saimā un izliekas par klaunu. Cikk esi saņēmis algā kā deputāts un ko esi izdarījis valsts labā. Tās video reportāžas un suņu būdas ir nogājis etaps un nekas jau dēļ tā nemainās.t apec arī klauns drīkst aizbraukt.

 73. eļementarno, Watson ! Atbildēt

  Nevar iesēdināt tāpēc, ka “pietrūkst pierādījumu” ! 🙂

 74. ļoooooti būtisks jautājums Atbildēt

  Kāpēc šajā pašreizējā “valstī” mēs nevaram (vai negribam?) nahrenizēt suņubūdas lumpeņfīreru kaktusu???

 75. Artusam grūti ar elošanu,iesaku vērsties pie ārsta

 76. Ļoti pareizi pateici Artusa kungs!!! Kāpēc auklējas ar kremļa prostitūtu mēslu,nelieti,Latvijas ienaidnieku…

 77. Cirks aizbrauca, klaunu aizmirsa…

Draugiem Facebook Twitter Google+