×
Mobilā versija
+2°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
11. jūnijs, 2014
Drukāt

Asociācija: tarifus cels visi lielie mobilo sakaru operatori (2)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Latvijā tarifus cels ne tikai mobilo sakaru operators “Tele2”, bet arī citi lielākie operatori, trešdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījuma “Rīta Panorāma” sacīja Latvijas Telekomunikāciju asociācijas izpilddirektors Jānis Lelis.

“Prognozēju, ka tarifu pieaugums būs arī citiem lielajiem operatoriem,” teica Lelis.

Vienlaikus viņš atzīmēja – tas, cik liels būs tarifu kāpums citiem mobilo sakaru operatoriem, būs atkarīgs no to biznesa plāniem. “Operatoriem jau piecus gadus pēc kārtas ir apmēru kritums un šāda situācija nozarē nav tā labākā. Tagad, kad runā nodokļu paaugstinājumiem, kad elektrības cenas pieaug, izdevumi palielinās un īpaši ceturtās paaudzes tehnoloģiju ieviešanas procesā,” teica Lelis.

Tāpat asociācijas izpilddirektors pauda cerību, ka mobilo sakaru operatoru tarifi nepieaugs būtiski. “Ceru, ka tas, ko tagad dara “Tele2″, neizraisīs būtiskus tarifu pieaugumus. Mums joprojām Latvijā tarifi ir vieni no zemākajiem Eiropā un tādiem tiem būtu jāpaliek,” sacīja Lelis.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka “Tele2” no 1.jūlija paredzējis paaugstināt fiksēto tarifu pakalpojumu maksas – tarifu plāna “Nr.3” abonēšanas maksa turpmāk būs 4,99 eiro mēnesī, tarifu plāna “Nr.5” – 7,99 eiro mēnesī, bet tarifu plāna “Zelts” abonēšanas maksa būs 11,99 eiro mēnesī. Tādējādi, pēc aģentūras BNS aprēķiniem, tarifu plānu maksas pieaugs attiecīgi par 16,9%, 12,4% un 5,4% mēnesī.

Latvijas “Tele” ietilpst Zviedrijas “Tele2” koncernā, kas darbojās desmit valstīs. Latvijā “Tele2” 2013.gada beigās bija 1,031 miljons klientu.

Latvijas Telekomunikāciju asociācija ir dibināta 1998.gadā. Biedrība apvieno sakaru nozares uzņēmumus un privātpersonas, kas iestājas par telekomunikāciju liberalizāciju un attīstību Latvijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Nuja, pusgads pēc eiro ieviešanas būs garām, kad nedrīkstēja cenas celt, nu jau sāksies, un ne jau visi iepriekš paziņos, būsim vienkārši fakta priekšā…

  2. algas mums netiek pieliktas oļo domāt tak vajag!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+