×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Zenta, Dzelde, Zelda
Trešdiena, 15. augusts, 2018
28. augusts, 2017
Drukāt

Nesatraucies, ja cerētais cieš krahu. Astroloģiskā prognoze no 28. augusta līdz 3.septembrim

Foto - Ieva Čīka/LETAFoto - Ieva Čīka/LETA

Auns. Pirmdien var nākties izpildīt kādu sen dotu solījumu un atbildēt par saviem vārdiem. Otrdien, trešdien sapņosi par ceļojumiem un tālām zemēm, bet darbi neļaus izrauties. Piektdiena būs ļoti harmoniska darbam un sasniegumu gūšanai. Izmanto radošumu un intuīciju, lai gūtu rezultātus. Svētdien daudz komunikācijas un veiksmīga domu apmaiņa.

Vērsis. Šonedēļ iespējams iekšējs nemiers un vēlme pēc pārmaiņām – izmanto to produktīvi. Pārbīdi mēbeles, remontē dzīvokli, lai gan šo darbību saskaņošana ar citiem mājas iemītniekiem var prasīt zināmas pūles. Saimnieciskām lietām vispiemērotākā diena būs sestdiena. Visharmoniskākā diena – piektdiena. Svētdien iespējamas neskaidrības attiecībās ar bērniem.


Dvīņi.
No tevis tiks prasīta precīza darbu izpilde. Ar virspusējiem un paviršiem darbiem atzinību negūsi. Un pārbaudi izdarīto vēlreiz. Nelabvēlīgākā diena – pirmdiena. Harmoniskākās dienas – trešdienas vakars un ceturtdiena. Piektdien, sestdien apdari mājas darbus, citādi neizdarītās lietas traucēs nākamnedēļ veltīt sevi profesionālajām lietām.

Vēzis. Pratīsi noturēt līdzsvarā darba lietas un ģimenes pienākumus. Būsi gatavs daudz enerģijas ieguldīt, lai nopelnītu naudu. Ja strādāsi nopietni un apzinīgi, tā arī būs. Ģimene atbalstīs tevi tavos centienos. Ievēro rūpību darbā ar dokumentiem un pārbaudi veikalā izdoto atlikumu.


Lauva.
Otrdiena un trešdiena veiksmīgas, lai uzņemtos jaunas darba saistības un pienākumus, tikai precīzi atrunā arī atalgojumu. Šajā nedēļā aktuāli uzturēt labā formā savu prātu. Noderēs tavas zināšanas un oriģināla pieeja lietām. Būs diezgan daudz informācijas apmaiņas, tāpēc esi gatavs aktīvi komunicēt, būt lietas kursā par notiekošo un piedāvāt savus risinājumus.


Jaunava.
Daudz laiku veltīsi pārdomām par sevi un dzīvi, labprāt nodosies pašanalīzei, tikai nekļūsti pārlieku kritiska pret sevi. Pirmdien vari pievērsties meditācijai. Otrdien centies neielaisties diskusijās ar cilvēkiem, kas pret tevi ir nelabvēlīgi noskaņoti. Visharmoniskākās dienas – ceturtdiena un piektdiena. Svētdien iespējamas neskaidrības ar dzīvesbiedru.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+