Mobilā versija
-2.9°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
27. septembris, 2014
Drukāt

ASV aviācija veikusi jaunu uzlidojumu vilni Sīrijā

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

ASV kaujas lidmašīnas veikušas jaunu uzlidojumu vilni “Islāma valstij” (IV) Sīrijā, džihādistu mērķu bombardēšanai turpinoties piekto dienu pēc kārtas, paziņoja ASV aizsardzības sektora amatpersona.

“Es varu apstiprināt, ka Sīrijā turpinās ASV gaisa operācijas,” sacīja amatpersona, kas vēlējās palikt anonīma.

Misija tagad ir līdzīga ASV vadītajiem uzlidojumiem Irākā, un Sīrijā notiek “teju nepārtrauktas” kaujas lidojumu operācijas, sacīja amatpersona.

ASV aizsardzības ministrs Čaks Heigels 26.septembrī paziņoja, ka ASV un arābu sabiedrotie šonedēļ veikuši vairāk nekā 40 uzlidojumus IV.

“Kopā ar mūsu pūliņiem Irākā šie uzlidojumi turpina liegt IV pārvietošanās brīvību un sarežģī tās spējas plānot, vadīt un turpināt savas operācijas,” sacīja Heigels.

Pievienot komentāru

Vācijā afgāņu pusaudzis izvarojis un nogalinājis studenti (1)Vācijā ir aizturēts 17 gadus vecs patvēruma meklētājs afgānis, kuru tur aizdomās par 19 gadus vecas studentes izvarošanu un slepkavību, sestdien paziņoja policija un prokuratūras darbinieki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+