×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.6°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
28. maijs, 2012
Drukāt

Atkal saņemtas sūdzības par ārzemniekiem izrakstītiem lieliem rēķiniem

vecriga_leta

Pagājušās nedēļas nogalē Rīgas pašvaldības policijā (RPP) atkal saņemtas sūdzības no ārzemniekiem, kuri dažādās izlaides vietās saņēmuši, viņuprāt, nepamatoti augstus rēķinus.

Kā aģentūra LETA uzzināja RPP, sestdien īsi pirms plkst.7 saņemta informācija par to, ka kādā bārā Dzirnavu ielā tūristam no Francijas izcēlies konflikts ar bāra administrāciju par rēķina apmaksu. Francūzis vēlējās informēt policiju par viņam izrakstītā rēķina summu. Policisti pārbaudījuši bāra bārmenes un pārējo iesaistīto personu datus, kā arī veikuši pārrunas ar visām konfliktā iesaistītām personām. Francijas pilsonim pēc tam vairs pretenziju neesot bijis. RPP tirdzniecības vietā pārkāpumus nekonstatēja.

Savukārt svētdienas naktī RPP saņemta informācija, ka Kaļķu ielā kādam Lielbritānijas pilsonim izcēlies konflikts ar Latvijas pilsoņiem. Policijai ierodoties notikuma vietā, Lielbritānijas pilsonis apgalvojis, ka konflikts ar administratori noticis nesamērīgi liela rēķina izrakstīšanas dēļ un izklaides vietas apsargs esot viņam iesitis pa seju, nodarot miesas bojājumus. Pašvaldības policisti uz notikuma vietu izsauca mediķus, bet ārzemnieks no hospitalizācijas atteicās. Lielbritānijas pilsonis tika nogādāts Valsts policijā tālākai lietvedības nodrošināšanai.

Sestdien ap plkst.17 uz RPP tūrisma tālruni saņemts zvans no angļu valodā runājošas Vācijas pilsones, kurai bija nepieciešama policijas palīdzība, jo viņas draudzene esot apzagta lielveikalā. Vācietei esot nozagts maks ar naudu un dokumentiem. Arī šī informācija tika nodota Valsts policijai.

Nedēļas nogalē RPP pie administratīvās atbildības sauca desmit ārzemniekus. Astoņi sodīti par atrašanos publiskā vietā ar atvērtu alkoholiskā dzēriena iepakojumu, bet vēl pa vienam par dabisko vajadzību kārtošanu tam neparedzētā vietā un par alkoholisko dzērienu lietošanu sabiedriskā vietā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+