×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
6. februāris, 2013
Drukāt

Atkal startē “eXperiments”

Līdz 14. februārim skolu komandas aicinātas piedalīties erudīcijas konkursam “eXperiments”. Konkursā aicināti piedalīties 8. un 9. klašu skolēni, un tas notiks jau 18. gadu pēc kārtas.

Konkurss noritēs vairākās atlases kārtās internetā, bet fināla spēle, kurā par 2013. gada erudītākās komandas titulu cīnīsies sešas skolēnu komandas no Kurzemes, Vidzemes, Zemgales, Latgales, Rīgas reģiona un Rīgas pilsētas, maija sākumā būs skatāma Latvijas Neatkarīgajā televīzijā (LNT). Komandas aicinātas reģistrēties mājaslapā www.experiments.lv. Uzvarētāji balvā iegūs izglītojošu ceļojumu uz siltajām zemēm.

Konkursā pamatskolu vecāko klašu skolēniem būs iespēja parādīt savas zināšanas eksaktajos priekšmetos, eksperimentēt, radoši darboties un apgūt svarīgus elektrodrošības jautājumus. Dalībnieku reģistrācija un atlase finālam notiek konkursa mājaslapā www.experiments.lv, kur skolēnu komandas meklēs atbildes uz ekspertu sagatavotiem jautājumiem, risinās uzdevumus, kā arī paši veidos uzdevumus, izaicinot uz erudīcijas cīņu citu Latvijas skolu dalībniekus.

Konkursa galvenais organizators ir “Latvenergo” koncerns.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+