“Barons/LDz” notur pārsvaru pret Valmieru 0

Latvijas basketbola līgas (LBL) čempionāta spēlē Mārupes sporta centrā laukuma saimnieku komanda “Barons/LDz” uzvarēja BK “Valmiera” ar 90:77.

7 produkti, kurus nedrīkst otrreiz sildīt: tie var nodarīt būtisku kaitējumu veselībai
Ar ko Lukašenko uzjautrinājis Slaidiņu: “Tur veči stūma ezi ārā ar visām adatām!” 12
Ar vienu roku dod, ar otru ņem – G7 dienaskārtībā vairs nav Krievijas aktīvu konfiskācija. Ir tikai bailes?

Spēles pirmajās minūtēs veiksmīgāki bija viesi, panākot četru punktu pārsvaru, taču tas viņiem izrādījās lielākais un vienīgais visā spēlē. ”Barons/LDz” jau ceturtajā minūtē izvirzījās vadībā un tajā palika līdz spēles beigām. Kad, 14. minūtē rezultāta starpība sasniedza 11 punktus (33:22), valmierieši sāka to deldēt un tika līdz mīnus pieci, taču, dodoties puslaika pārtraukumā, “Barons/LDz” jau atkal bija ieguvis desmit punktu pārsvaru (46:36).

Lai gan Valmieras komanda otrajā puslaikā centās tuvoties sāncenšiem, to neļāva baronu veiksmīgā darbība uzbrukumā un pieredzējušie centra spēlētāji. 33. minūtē mājinieki panāca 18 punktu starpību, un valmieriešu galvenajam trenerim Gatim Melderim pat ar vairākiem minūtes pārtraukumiem neizdevās atrast risinājumu mājinieku produktīvā uzbrukuma apturēšanai.

LBL turnīra tabulā „Barons/LDz” (11-9) ieņem piekto vietu,  BK „Valmiera” (6-14)  – astoto.

LBL ČEMPIONĀTS

Barons/LDz”- BK “Valmiera” 90:77 (20:16, 46:36, 70:56), Gļebovs 21+5 AB, Kedžo 20, Burenko 17+7 RP, Kambala 13; Hērts 24+6 AB, Čižausks 19+6 AB+3 RP, Dārgais 13, Šķēle 12.