Foto – AFP/LETA

“BATE” turpina pārsteigt Eiropu 0

Par UEFA Čempionu līgas pirmo divu kārtu lielāko pārsteigumu kļuvusi Baltkrievijas čempionvienība “BATE”, kas izcīnījusi divas uzvaras ar vienādu 3:1 rezultātu. Otrdien Minskā šādi tika sakauta Minhenes “Bayern”.

10 produkti, kuri traucē notievēt. Arī tādi, kurus uzskatām par veselīgiem
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 69
Krievijas drošības iestādēm “mati stāvus”. No kara atgriežas atbrīvotie cietumnieki – tos nevar savaldīt

Bavārieši pirms šīs spēles dažādos turnīros sezonu bija sākuši ar deviņām uzvarām un Minskā cerēja izcīnīt arī desmito.Iespējams, spēle ievirzītos citā gultnē, ja pirmajā puslaikā Kross jau apspēlējis vārtsargu, nepamanītos bumbu netrāpīt tukšos vārtos. Neiesit pats, iesitīs tev – šo futbola patiesību drīz vien apstiprināja Pavlovs un raidīja bumbu Noinera vārtos. Pēc šāda spēles pavērsiena “Bayern” sašļuka un otrajā puslaikā, kad it kā vajadzēja skriet atspēlēties, bīstami momenti viens pēc otra sekoja pie viesu vārtiem. Rodionovs 78. minūtē apdzēsa intrigu, Riberī jau pieliktā laika sākumā to atkal atjaunoja, tomēr pēdejais punkts pretuzbrukumā piederēja “BATE”.

“Vienkārši fantastika! Tas ir mūsu komandas gars. Smagi strādājot esam tikuši šajā vietā. Man trūkst pateicības vārdu, lai tos pateiktu ikvienam – katram spēlētājam un skatītājam. Nav svarīgi, kas iesita vārtus un atdeva piespēles – tā ir visas komandas uzvara. Esam dzimuši zem laimīgas zvaigznes, emocijas veļas pāri malām, tomēs līdz eiforijai vēl tālu. Esam izcīnījuši lielu uzvaru, bet no mūsu komandas tagad nevar prasīt uzvaru katrā spēlē. Tā ir Čempionu līga un mēs to nedrīkst aizmirst,” emociju ziņā starp debesīm un zemi cenšas palikt “BATE” galvenais treneris Viktors Gončarenko.

Pēc pirmajā divām spēļu kārtām no E līdz F grupas komandām ar perfektu sešu punktu bilanci vēl ir tikai divi superklubi “Barcelona” un “Manchester United”. Pēdējiem otrajā kārtā izbraukumā pret vēl vieniem nemiera cēlājiem rumāņu “Cluj” nācās atspēlēties, kas ar diviem veiksmīgiem Robina van Pērsija sitieniem arī izdevās.

UEFA ČEMPIONU LĪGA

E grupa

“Juventus” – “Shakhtar” 1:1 (1:1). Bonuči (25.) – Teišeira (23.).

“Nordsjæland” – “Chelsea” 0:4 (0:1). Mata (33., 82.), Davids Luizs (79.), Ramirezs (89.).

Tabulā: 1. “Chelsea” 4, 2. Šhakhtar” 4, 3. “Juventus” 2, 4.”Nordsjæland” 0. .

F grupa

“BATE” – “Bayern” 3:1 (1:0). Pavlovs (23.), Rodionovs (78.), Bresans (90.+4.) – Riberī (90.+1.).

“Valencia” – “Lille” 2:0 (1:0). Jonass (38., 75.).

Tabulā: 1. “Bate” 6, 2. “Bayern” 3, 3. “Valencia” 3, 4. “Lille” 0.

G grupa

“Spartak” – “Celtic” 2:3 (1:1). Emenike (41., 48.) – Hūpers (12.), Kombarovs (savos vārtos, 71.), Samaras (90.).

“Benfica” – “Barcelona” 0:2 (0:1). Sančess (6.), Fabregass (55.).

Tabulā: 1. “Barcelona” 6, 2. “Celtic” 4, 3. “Benfica” 1, 4. “Spartak” 0.

H grupa

“Cluj” – “Manchster United” 1:2 (1:1). Kapetanoss (14.) – van Persijs (29., 49.).

“Galatasaray” – “Braga” 0:2 (0:1). Rubens Mikels (27.), Alans (90.+4.).

Tabulā: 1. “Manchester United” 6, 2. “Cluj” 3, “Braga” 3, 4. “Galatasaray” 0.