Mobilā versija
-1.1°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
5. maijs, 2014
Drukāt

Bezdarbs Itālijā rekordaugstā līmenī, ASV – samazinās

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Bezdarba līmenis Itālijā martā saglabājās 12,7%, kas ir rekordaugsts līmenis, liecina Itālijas Statistikas biroja jaunākie dati.

Bezdarbs saglabājies augstākajā līmeni kopš 1977.gada, kad tika sākta šādu datu publiskošana.

Bezdarbs valstī nemainās jau otro mēnesi pēc kārtas.

Sākotnējās aplēses gan liecināja, ka februārī bezdarbs Itālijā veidojis 13%, bet janvārī – 12,9%.

Reģistrēto bezdarbnieku skaits Itālijā martā veidoja 3,24 miljonus, kas ir par 0,2% mazāk nekā februārī.

Savukārt ASV bezdarba līmenis aprīlī samazinājies līdz 6,3%, salīdzinot ar 6,7% martā, liecina ASV Nodarbinātības ministrijas jaunākie dati. Tādējādi bezdarbs valstī sasniedzis zemāko līmeni kopš 2008.gada septembra. Analītiķi iepriekš bija prognozējuši, ka bezdarbs valstī varētu samazināties līdz 6,6%. ASV ekonomikā pagājušajā mēnesī radīti 288 000 darba vietu, salīdzinot ar analītiķu iepriekš prognozētajiem 218 000.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+