Mobilā versija
+9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
5. maijs, 2014
Drukāt

Bezdarbs Itālijā rekordaugstā līmenī, ASV – samazinās

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Bezdarba līmenis Itālijā martā saglabājās 12,7%, kas ir rekordaugsts līmenis, liecina Itālijas Statistikas biroja jaunākie dati.

Bezdarbs saglabājies augstākajā līmeni kopš 1977.gada, kad tika sākta šādu datu publiskošana.

Bezdarbs valstī nemainās jau otro mēnesi pēc kārtas.

Sākotnējās aplēses gan liecināja, ka februārī bezdarbs Itālijā veidojis 13%, bet janvārī – 12,9%.

Reģistrēto bezdarbnieku skaits Itālijā martā veidoja 3,24 miljonus, kas ir par 0,2% mazāk nekā februārī.

Savukārt ASV bezdarba līmenis aprīlī samazinājies līdz 6,3%, salīdzinot ar 6,7% martā, liecina ASV Nodarbinātības ministrijas jaunākie dati. Tādējādi bezdarbs valstī sasniedzis zemāko līmeni kopš 2008.gada septembra. Analītiķi iepriekš bija prognozējuši, ka bezdarbs valstī varētu samazināties līdz 6,6%. ASV ekonomikā pagājušajā mēnesī radīti 288 000 darba vietu, salīdzinot ar analītiķu iepriekš prognozētajiem 218 000.

Pievienot komentāru

Sējumi šoruden attīstījušies sliktāk; uz augstu graudu ražu nākamgad nevar cerētLatvijā ziemāju sējumi kopumā šoruden ir attīstījušies sliktāk nekā pērn, līdz ar to uz augstu ražu nākamgad nevar cerēt, aģentūrai LETA pastāstīja aptaujātie lauksaimnieku pārstāvji.
Pasaulē
"Zelta ķivere" tiek diviem labākajiem uzņēmumiemLabas prakses balva “Zelta ķivere” šogad pasniegta alus darītavai “Cēsu alus” un biofarmācijas uzņēmumam “AbbVie”, kuri izrādījuši lielākās rūpes par veselīgu darba
Draugiem Facebook Twitter Google+