Reklāmraksti

Bīdāmie vārti ar automātiku – kādas ir priekšrocības un kur tos labāk pirkt0

Labiekārtojot īpašumu, viens no jautājumiem ir par teritorijas norobežošanu ar žogu un vārtiem. Vairumā gadījumu īpašnieks to arī izvēlas darīt, jo tas ir loģiski gan no drošības, gan estētikas viedokļa. Viena no populārākajām izvēlēm ir bīdāmie vārti ar automātiku. Tos izvēlas gan lielākiem un industriāliem objektiem, gan privātmāju teritoriju norobežošanai.

Kāpēc bīdāmie vārti ar automātiku ir tik populāra izvēle? Tam ir vairāki būtiski argumenti, kas apliecina šāda risinājuma priekšrocības, ko novērtē gan uzņēmēji, gan privātmāju īpašnieki.

Bīdāmie vārti ļauj optimāli izmantot teritoriju

Bīdāmie vārti darbojas paralēli žoga līnijai, tāpēc nav nepieciešams rēķināties ar vārtu vēršanās zonu uz vienu vai otru pusi. Līdz ar to var droši plānot, kā izmantot visu pieejamo teritoriju optimāli. Tas ir būtiski gan industriālos objektos, gan privātmājā, jo pilnvērtīgi iespējams izmantot savu pagalmu un īpašumam piegulošo teritoriju. Bīdāmo vārtu tuvumā droši var novietot gan automašīnu, gan citas lietas, jo nav jāsatraucas par apskādēšanas risku, kā tas var gadīties ar veramajiem vārtiem, kur ne vienmēr izdodas “uz aci” novērtēt, cik daudz brīvas vietas ir jāatstāj.

Ja, piemēram, nav iespējams ierīkot vārtus, kas veras uz teritorijas iekšpusi, vislabāk izvēlēties bīdāmos vārtus, jo vārti, kuri veras uz ielas pusi, ir ne tikai neērti, bet arī daudz bīstamāki, ja īpašuma teritorija ir cieši pieguloša brauktuvei un ietvei, kur ir intensīva kustība.

Bīdāmie vārti ir labākā izvēle mazam pagalmam

Racionāla vietas izmantošana ir aktuāla jebkura lieluma teritorijā, jo tas liecina par saimniecisku domāšanu. Tomēr īpaši aktuāli tas ir mazās teritorijās, kur jāizdomā, kā stratēģiski izmantot katru kvadrātmetru. Mazam pagalmam vai teritorijai bīdāmie vārti, kas aprīkoti ar automātiku, ir racionāla izvēle, kas vairāk balstās tieši praktiskos apsvērumos. Tādā veidā var ievērojami palielināt teritoriju, ko izmantot citām vajadzībām, nevis “rezervēt” veramajiem vārtiem.

Bīdāmo vārtu automātika sniedz papildu ērtības

Bīdāmo vārtu automātika ir ne tikai lielākas drošības garants, jo to kontrolēt var tikai piederošas personas, bet arī papildu ērtība, ko mūsdienās novērtē ļoti daudz cilvēku. Mēs dzīvojam laikmetā, kad ērtības ir būtiskas, daudzi tehnoloģiskie risinājumi ir vērsti uz to, lai sniegtu cilvēkam vairāk ērtību. Bīdāmo vārtu automātika nav izņēmums.

Ko tas nozīmē praksē? To, ka jums vairs nav jāatver un jāaizver vārti manuāli. Nav jāizkāpj no auto, nav jādara tas nakts stundās un sliktos laika apstākļos. Bīdāmo vārtu automātika ir vadāma attālināti, tāpēc tās būs papildu ērtības un arī augstāka drošība ikvienā situācijā.

Bīdāmos vārtus var pielāgot jebkura platuma iebrauktuvei

Vēl viens būtisks faktors, kas mudina sliekties par labu bīdāmajiem vārtiem, ir tas, ka tos ir daudz vieglāk pielāgot jebkura platuma vārtu zonai. Ja ir standarta iebraucamais ceļš, tad labi varēs uzstādīt arī veramos vārtus, bet, ja ir platāka zona, tad veramie vārti var nebūt tik labs risinājums. Bīdāmie vārti labāk saglabā savu ģeometriju un nestspēju arī platā zona, ir izturīgāki pret mehāniskiem spiedieniem, vēja ietekmi.

Kur pirkt bīdāmos vārtus un to automātiku

Vārtus vairumā gadījumu ir individuāli jāpielāgo savam īpašumam un tā specifikai, jāsalāgo ar žogu un tā tehniskajiem risinājumiem. Tāpēc ir būtiski izvēlēties tādu uzņēmēju, kurš spēj īstenot klienta individuālās vajadzības, apvienojot to ar augstas kvalitātes materiāliem un darbu. Uzņēmums “Ripo-Baltic” ir viens no tiem, kas iekarojis klientu uzticību ne tikai Latvijā, bet arī vairākās citās valstīs. Uzņēmums ir ar ilggadēju pieredzi vārtu ražošanā un dažādu vārtu sistēmu uzstādīšanā, tajā skaitā arī bīdāmo vārtu automātikas uzstādīšanā.

“Ripo-Baltic” piedāvātā un uzstādītā bīdāmo vārtu automātika tiek importēta no Vācijas un Itālijas uzņēmumiem, kas ražo augstas kvalitātes sistēmas, kuras jau ir pierādījušas savu uzticamību Latvijas apstākļos.

“Ripo-Baltic” eksperti palīdzēs izvēlēties piemērotākos vārtus un automātikas tehniskos risinājumus jebkuram objektam, izgatavos tos no augstas kvalitātes materiāliem, pielāgos apdari īpašuma kopējai arhitektūrai, kā arī veiks visus uzstādīšanas darbus.

LA.lv