×
Mobilā versija
Brīdinājums +7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
24. februāris, 2016
Drukāt

Brāķēto šokolādes batoniņu vietā izsniegs citus; naudu neatdos (1)

Foto AFP/LETAFoto AFP/LETA

ASV pārtikas kompānija “Mars Inc.” plāno kompensēt patērētājiem, kuri iegādājušies atsaukuma ietekmēto šokolādes produkciju, piedāvājot citus produktus, nevis naudu, paziņojis uzņēmuma preses pārstāvis.

“Patērētāji var izvēlēties, kurus no mūsu produktiem viņi vēlas, un, protams, viņi saņems papildus nedaudz vairāk,” norāda preses pārstāvis, piebilstot, ka patērētāji uz šādu piedāvājumu reaģējuši dažādi.

Kā vēstīts, “Mars” otrdien paziņoja, ka 55 valstīs īstenos vērienīgu Nīderlandes rūpnīcā ražotu “Mars” un “Snickers” šokolādes batoniņu atsaukšanu, jo šajos produktos konstatēta plastmasas klātbūtne.

Tāpat atsaukums aptvers arī “Celebrations”, “Milky Way” un “Mini Mix” šokolādes produkciju.

Atsaukšana attiecas tikai uz produkciju, kas ražota “Mars” rūpnīcā Nīderlandes dienvidu pilsētā Veghelā.

Atsaukumu paredzēts īstenot pēc tam, kad “Mars” ražotajos produktos konstatēta plastmasas gabaliņu klātbūtne. Kāds pircējs 8.janvārī Vācijā atrada “Snickers” batoniņā sarkanu plastmasas gabalu. Pēc sūdzības saņemšanas tika izsekots, ka plastmasa nākusi no Veghelas rūpnīcas iekārtas aizsargpārsega.

Tikmēr Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) uzdevis arī Latvijā no tirdzniecības atsaukt rūpnīcā “Mars” ražoto produkciju, tajā skaitā, “Snickers, “Mars”, “Milky Way” šokolādes batoniņus,

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Cilvēki gan paši izvēlas, ko ēst, bet es gan izvēlētos ko labāku nekā tos ĢM šokolādes batonus. Jāatzīst, ka visticamāk tie atsauktie batoniņi jau apēsti 😀

Draugiem Facebook Twitter Google+