×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Anšlavs, Junora
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
22. maijs, 2015
Drukāt

Briselē rādīs filmu “Segvārds Vientulis”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Eiropas Parlamentā (EP) Briselē 27.maijā tiks demonstrēta dokumentālā filma “Segvārds Vientulis”, aģentūru BNS informēja ETP grupas Latvijas pārstāvis Ģirts Salmgriezis.

Pasākumā EP piedalīsies filmas režisors Normunds Pucis un montāžas režisore Ilze Vidauska.

Filmas režisors Normunds Pucis par savu kinodarbu saka: “Tas ir stāsts par cilvēka dzīves eksistenciālajām izvēlēm, kuras ir vienlīdz aktuālas jebkuros vēsturiskajos apstākļos. Uzticība un varonība, kurai līdzās mājo nodevība un gļēvums vai vēlme vienkārši izdzīvot – to visu var iepazīt, sekojot Antona Juhņeviča un viņa cīņu biedru likteņiem filmā.”

Patreiz filma tiek pārstāvēta Kannu kino festivāla tirgū “Marche du film” un ir iekļauta tirgus platformā “Doc Corner”, kas fokusējas uz pilnmetrāžas dokumentālo filmu popularizēšanu.

Filma “Segvārds Vientulis”, kuras notikumi risinās Līvānu apkārtnē 1945. gadā, ir uz patiesiem notikumiem balstīts emocionāls stāsts par nacionālo partizānu organizācijas darbību Latgalē un tās garīgo vadītāju katoļu priesteri Antonu Juhņeviču. Tās pirmizrāde Latvijā notika 2014. gada 4. novembrī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+