Reklāmraksti

Cik labi tu pazīsti savu tuvāko?0


Slepenā dziesma
Slepenā dziesma
Grāmatas vāka fragments

Nikai ir tikai 13 gadi, kad mīklainos apstākļos pazūd viņas vecākā māsa, kura vienlaikus ir meitenes tuvākais cilvēks un labākā draudzene. Ģimene šo triecienu neiztur, un, kad māsas meklējumi tiek pārtraukti, Nika nolemj rīkoties.

Nepabeigta interneta sarakste, māsas atstātie rokmūzikas ieraksti, atmiņu lauskas un apturētie videofilmu kadri veido dramatisku ainu, kurā ienirstot Nika tuvojas šķietamam atrisinājumam…

Kas īsti notika Glastonberijas festivālā, kur māsa pēdējo reizi redzēta? Par to varēsiet izlasīt izdevniecības “Latvijas Mediji” izdotajā rakstnieces Valentīnas Nazarovas trillerī “Slepenā dziesma”. Gramatā autore meistarīgi ieved lasītāju rokmūzikas aizkulišu pasaulē, kurā mīlestība, mūzika un noziegumi nav atdalāmi.

Valentīna Nazarova ir dzejniece, rakstniece un mūzikas blogere. Studējusi radošo rakstniecību Norshemptonas universitātē, šobrīd dzīvo un strādā Kiprā.

Saistītie raksti
Romāns 2016. gadā saņēmis Krievijas literatūras debijas balvu, kā arī 2016. gadā nominēts Krievijas literatūras balvai “Nacionālais bestsellers”.

Rakstniece Jana Veinberga par grāmatu “Slepenā dziesma” : “Izlasīju grāmatu vienā elpas vilcienā, līdzīgi kā autore to rakstījusi. Viņa atzīst, ka uzrakstījusi romānu pusgada laikā un vēlējusies tajā ielikt visu, ko mīl: spraigu intrigu, trillera elementus, mūziku un visu anglisko. Sižets tiešām risinās spraigi, notikums rit aiz notikuma, neļaujot lasītājam ne mirkli atslābt vai garlaikoties.”

Grāmatu “Slepenā dziesma” meklējiet grāmatnīcās vai pērciet interneta veikalā ar piegādi šeit.

LA.lv