Mobilā versija
+18.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 25. jūnijs, 2017
4. novembris, 2014
Drukāt

8 cilvēki atzīstas lielākajās kļūdās, kas pieļautas 30 gadu vecumā

1. Ko devusi kļūdu pieredze?

1no8
Foto- Stock.xchngFoto- Stock.xchng
Foto- Stock.xchng

Cilvēki stāsta par savām lielākajām kļūdām, kuras pieļāvuši 30 gadu vecumā.

Kāds interneta mājaslapā Quora uzdeva jautājumu: “Kādu lielāko kļūdu jūs pieļāvāt savos 30 gados, un ko šī pieredze jums iemācīja?” Atbildēja dažādu profesiju pārstāvji.

 

Tims Romero, uzņēmējs:

“Mana lielākā kļūda ir bijušas dusmas. Es lieki iztērēju daudz laika, dusmojoties uz priekšnieku, kolēģiem, politiķiem, apkalpojošo personālu, savu meiteni, kura mani pameta, vecākiem un cilvēkiem, kuri man meloja.

Manas dusmas nebija iracionālas. Tām bija nopietns pamats. Pat šodien, atskatoties atpakaļ un novērtējot situāciju, es saprotu, ka tā bija pareiza reakcija. Taču manas dusmas bija tukšs laika tēriņš un es ar tām daudz vairāk sev kaitēju nekā jebkuram no tiem, uz ko es dusmojos.

Tagad, kad man ir vairāk nekā 40 gadu, esmu pārstājis dusmoties un nu labāk guļu, ir paaugstinājusies produktivitāte darbā un man apkārt ir labi draugi.”

  1. Ko devusi kļūdu pieredze?
  2. Mēs viens otram neesam pašsaprotami
  3. Likās, ka bērnam ir vēl laiks...
  4.  Lūdzu, piedod, tēti
  5. Man taču ir tas nolādētais diploms!
  6. Mūsu draugi nav mūsu brāļi
  7.  Pārāk daudz kurpju manā skapī, pārāk maz ceļojumu...
  8. Tiecos pēc neīsta mērķa

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+