×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Svētdiena, 17. jūnijs, 2018
16. janvāris, 2015
Drukāt

“Critics Choice” galvenās balvas iegūst filma “Puikas gadi”, Maikls Kītons un Džūliana Mūra

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

"Boyhood" actors Ellar Coltrane (L), Patricia Arquette (C) and Ethan Hawke (R) pose with director Richard Linklater atbthe 20th Annual Critics Choice Awards, January 15, 2015, at the Palladium in Hollywood, California. Coltrane won the Critics Choice Award for Best Young Actor or Actress. AFP PHOTO / FREDERIC J BROWN

Ceturtdien 20.”Critics Choice” balvu pasniegšanas ceremonijā triumfējusi filma “Boyhood” (“Puikas gadi”), kā arī aktieri Maikls Kītons un Džūliana Mūra.

“Boyhood” tika atzīta par labāko filmu, bet tās veidotājs Ričards Linkleiters – par gada labāko režisoru. Aktrise Patrīcija Ārkete tika apbalvota kā labākā otrā plāna lomas tēlotāja.

Linkleiters uzņēmis filmu “Boyhood” (“Puikas gadi”), kurā 12 gadu garumā ar vieniem un tiem pašiem aktieriem fiksēta galvenā varoņa kļūšana no puikas par jaunu vīrieti.

Savukārt kā labākais aktieris “Critics Choice” ceremonijā tika godināts Maikls Kītons, kurš spēlē galveno lomu satīriskajā komēdijā par šovbiznesu “Birdman” (“Putncilvēks”).

Pavisam “Birdman” piešķirtas septiņas balvas, tai skaitā par labāko aktieru ansambli.

“Godīgi sakot, es pieņemšu jebkuru balvu,” jokoja Kītons. Viņš tiek uzskatīts par ticamāko pretendentu uz “Oskara” balvu labākā aktiera kategorijā.

Savukārt Mūra ieguva “Critics Choice” apbalvojumu par tēlojumu kinolentē “Still Alice”, kurā viņa spēlē universitātes pasniedzēju ar Alcheimera slimību.

Režisora Vesa Andersona kinolente “The Grand Budapest Hotel” (“Viesnīca “Diženā Budapešta””) apbalvota kā labākā komēdija. Tā saņēmusi atzinību arī par māksliniecisko noformējumu un kostīmu dizainu.

Tikmēr par labāko otrā plāna aktieri atzīts Dž.K.Simonss, kurš kinolentē “Whiplash” (“Atsitiens”) atveido prasīgu orķestra diriģentu.

Labākā jaunā aktiera balvu saņēma 20 gadus vecais Ellars Koltreins, kurš spēlē galveno lomu filmā “Boyhood”.

“Pirms gada man nešķita, ka kādam šī filma interesēs,” viņš teica.

Kā labākā animācijas filma tika apbalvota “The Lego Movie” (“Lego filma”), kas netika iekļauta “Oskara” nomināciju sarakstā.

Balvas par labāko adaptēto un oriģinālo scenāriju tika kinolentēm “Gone Girl” (“Neatrodamā”) un “Birdman”, bet par labāko ārzemju filmu atzīta zviedru drāma “Force Majeure”.

Aktierim Kevinam Kostneram tika pasniegta balva par mūža ieguldījumu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+