×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Sestdiena, 26. maijs, 2018
8. augusts, 2014
Drukāt

Dārzā saauguši īsti džungļi. Kā izvēlēties labākās grieznes?

1. Jaunie dzinumi aug kā traki

1no8
Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com


Dārzā vairs gaismu neredz – šovasar sūdzas daudzi saimnieki, jo mitrais laiks veicinājis jauno dzinumu prāvu pieaugumu. Atliek vien izvēlēties labākās grieznes darbam un ķerties klāt.

Pirms griežņu iegādes vēlams pamēģināt, kā tās ieguļ plaukstā un kā varēs strādāt. Mazsvarīgs nav arī instrumenta svars, it īpaši darbojoties ilgstoši. Ja instruments ir iepakojumā, jāpalūdz, lai pārdevējs to atver (ja atsaka, dodieties savas darba biedrenes meklēt citur). Grieznes vajag pārbaudīt arī tāpēc ka daudzām rokturu atvērums ir pārāk plats un grūti valdāms vai tās ir pārāk smagas.

Dārza grieznes vislabāk pirkt lielveikalos, jo tajos ir visplašākā izvēle. Taču mazos veikaliņos reizēm ir zinošāki pārdevēji, kam vairāk laika pastāstīt un izrādīt preci. Optimāls variants – izvēlei veltīt ilgāku laiku, meklēt dažādus variantus. Kad īstais atrasts, norakstīt nosaukumu, pamēģināt atrast analogu interneta veikalos vai pajautāt pārdevējam, kad gaidāma kāda akcija. Vasaras beigās sākas dārza preču izpārdošanas, un dažkārt kāroto preci izdodas iegādāties par daudz zemāku cenu.

  1. Jaunie dzinumi aug kā traki
  2. Vēro cenu

  3. Seko zīmēm

  4. Pārbaudi nianses

  5. Vieglākās — dzīvžogam

  6. Augļu kokiem — ar teleskopisko rokturi

  7. PADOMI

  8. Iecienītākās ir visvērtīgākās


Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+